lyžiarky SALOMON QUEST ACCESS R80, Ratchet buckle, SKI/WALK, micro, macro, BLACK/lime ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 61%
279 €

110 €

Garantujeme veľkosť MONDO POINT.

Ostatné veľkosti sú len informatívne.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK_0649
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Typ lyžiarok:
Freeride / freestyle / All mountain
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Veľkosť MONDO:
25; 25,5;
Veľkosť EU:
39; 40;
Skelet v mm:
298 (25cm); 298 (25.5cm);
Flex index:
80;

Pánske zjazdové topánky Salomon QST Access 80 sú navrhnuté pre lyžiarov, ktorí preferujú pohodlie pri celodennom lyžovaní. Určené sú v širokej škále rekreačných lyžiarov od začiatočníkov až po pokročilých. Chôdza v sjazdových botách nikdy nebola pohodlnejšia, vďaka patentovanému systému Hike & Ride, ktorý umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimom chodenia/jazdy. Zväčšený klob zaisťuje skvelý prenos sily. Zásluhou toho získate silu na okraji lyží pre rýchlejšie a presnejšie otočenie. Špeciálne zateplená vnútorná papučka s unikátnou vrstvou z vlny výborne udržuje teplo Vašich chodidiel pri lyžovaní. Ďalej sú topánky vybavené termo-formovateľnou penou na jazyku pre trvalý komfort. Lyžiarky z rady QST predstavujú kombináciu kvalitnej ľahkej konštrukcie, maximálneho pohodlí a elegantného vzhľadu.

Flex index: 80

Strap 35

Vnútorná šírka 104

PU skelet z Bi-materiálu

Skelet vyrobený dvojitým vstrekovaním polyuretánu ponúka konzistentnú hustotu, ktorá napomáha prejazdu bez vynaloženia veľkého úsilia.

PP manžeta z Bi-materiálu

Zosilnená zadná vložka umožňuje použitie mäkšej prednej manžety pre lepší pocit obopnutia nohy a progresívnejšiu flexiu. V kombinácii s polypropylénom, ľahším materiálom ako je PU, zaisťuje vysokú UVA odolnosť s dobrým pomerom kvality a ceny.

Ride & Hike technologia

Salomon patentovaný systém, ktorý spája spojler so špeciálnym kopytom v tvare V. Ak otvoríte klipsňu na zadnej strane skeletu, táto technológia vám umožní jednoduchšiu chodenie, v prípade, že ju opäť zatvoríte, poskytne vám skvelú prednú flexiu pri jazde.

Backbone spona

Magnéziová časť spájajúca manžetu so skeletom, poskytuje pevnú zadnú oporu a progresívnu prednú flexiu. Ak odopnete túto klipsňu, tak si uľahčíte chodenie či výšľapy.

Vnútorná vložka My Custom Fit Comfort

Možnosť tepelného tvarovania jazyka pre viac pohodlia v oblasti holene.

Anatomicky tvarovateľná pena, ktorá garantuje základné potreby ako je teplo a pohodlie.

3 mikro hliníkové klipsne

Mikro hliníkové klipsne sú ľahšie ako tradičné klipsne a navyše kĺbové, čo prináša viac pohodlí pri chodení alebo výšľapoch. Nabízí dobré upnutie klipsne otáčaním páčky, ktorá zviera ho zoubok. Hliník prináša viac odolnosti.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili