dámske lyže ATOMIC CLOUD Q14 REVOSHOCK S 2023, grip walk, woodcore, Ti + Atomic X12 GW
Použitý tovar vypredané
Zľava 49%
899 €

460 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY230780
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic X12 GW
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Dámske lyže Atomic Cloud Q14 Revoshock S majú väčšiu šírku pod viazaním, takže môžu ľahko jazdiť ako na hrane, tak aj v šmyku. Problém nie je ani zjazd na neupravenej zjazdovke alebo mimo nej. Lyže zdieľajú rovnakú, v závodoch osvedčenú DNA od Atomic, ktorá je v závodnej lyži Redster- vrátane inovácie Atomic World Cup a Revoshock.

Systém Revoshock prevádza nerovnosti a chvenie lyží na neprekonateľnú stabilitu, rýchlu ovládateľnosť a silné zrýchlenie v každej zákrute. Zvyšuje agilitu lyží v zákrutách a ich stabilitu na rýchlych svahoch. Drevené jadro v kombinácii so systémom Revoshock vytvára ľahkú lyžu, ktorá dokonale priľne na povrch zjazdovky a okamžite reaguje na točenie.

Technológia:

  • Flite Woodcore: Ľahké a pritom pevné drevené jadro určené hlavne na dámske lyže.
  • Structured Topsheet: Vrchná vrstva lyže je ľahká a vysoko odolná.
  • Active Camber: Tradičné prehnutie lyže. Celá hrana je aj pri maximálnom zaťažení v styku s podložkou. Najlepšie vlastnosti na zjazdovke.
  • Revoshock: Mení nechcené vibrácie a mení ich na sebavedomie posilňujúce stabilitu a zrýchlenie.
  • World Cup Base Finish: Špeciálna úprava sklznice.
  • Tí Powered: Titanalová vrstva nad a pod jadrom vytvára vynikajúce tlmenie nárazov, silnú stabilitu pri jazde a vysokú torznú flex.
  • Dura Cap Sidewall: Sidewall v celej výške lyže, od sklznice po vrchnú vrstvu. Vylepšená kontrola prenosu energie a stability na hranách. Zaoblený tvar Dura Cap Sidewall zaisťuje skvelé jazdné vlastnosti.