snowboardové viazanie NITRO CHARGER blue/black/white
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 69%
189 €

60 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SV220077
Výrobca:
NITRO
Veľkosť:
M;

Technológie:

- NITRO Canted DUAL AIR Dampening WITH CUSHION Pillows

Dva obrovské vzduchové vankúše sme sešikmili pre prirodzenejšie postoj. Umožní tí bezpečne dopadať z väčšej výšky, cítiť sa pohodlnejšie a šetrí tvoje kolená na ďalší deň jazdenia.

- ASYM CARBON BEAM Highback

Naše asymetrické opierky sú navrhnuté pre čo najrýchlejší prenos sily z topánky na dosku. Asymetrický dizajn lepšie zvládne dnes často používané uhly 21 stupňov a viac. Aby sme zaistili maximálnu odozvu a posunuli tlak k stredu topánky, "os podpory" je posunutá o päť stupňov dovnútra. Lepší cit pre hranu, pohodlie a nízka hmotnosť. Čo by si chcel viac?

- FLEX WINDOWS

Veľké okno, vyrezané uprostred, robí pracku lepšie ohybnú a schopnú dokonale obopnúť tvoju topánku. Pracka má navyše predtvarovaná 3D kostru, ktorá zaisťuje pevnosť. Tahle konštrukcia je ľahká, odolná a topánke poskytuje veľmi solídny oporu.

- FORGED SpeedWheel ALUMINUM Buckles

Najpevnejší a najľahší hliníková račňa s kompozitným Speedwheel valčekom. Tyhle račne fungujú ako vo sne a vydží večnosť.

- NEW 2X4 MINI DISC WITH ANGLE LOCK FEATURE

Náš Mini Disc sme kompletne prerobili a pridali mu vychytávky. Použili sme vláknami vystužený kompozitný materiál a tým ušetrili na váhe. Disk pasuje na každej dosku s inzertami 2x4. Menšie disk znamená viac miesta pre tlmiče, možnosti nastavenia ale zostávajú rovnaké. Skrutky bližšie pri sebe tiež znamenajú menší zásah do pruženia snowboardu.

- CARBON REINFORCED FTI EVO 2 AIR CHASSIS

Platforma postavená na našom novom Mini Disku je vybavená dvoma lôžkami s airbagmi. Tie sú umiestnené v špičke a päte platformy a zvyšujú odpruženie pri dopadoch. Táto platforma je v prevedení s karbónovými vláknami alebo vo verzii so sklenými vláknami.

- Canted DUAL DENSITY ERGO BASE padding

Pod nohu tí vkladáme podlahu s tlmiacou hmotou dvojitej hustoty, ktorá je zošikmená (zaisťuje canting). Absorbuje dopady v ľadovom parku i husté streetové dropy. Náraz zožerie a ušetrí tvoje chrbát, kolená aj členky.

- LSD - LADDER SPEED DEVICE - ALIGNMENT

Táto drobnosť nasmeruje "plot" priamo do račne, ktorá sa tak rýchlejšie a spoľahlivejšie zahryzne do zubov. Všetko vďaka LSD funguje lepšie.

- PROFILED ERGO CUT ANKLE STRAP

Tyhle pracky majú ergonomicky tvarovanú kostru, ktorá sa smerom od stredu pracky zužuje. Vďaka tomu dobre obopne nohu a v strednej časti poskytuje maximum pohodlia.

- CABLE CONNECTOR STRAP

Do konektora pracky sme umiestnili oceľové lanko. Dosiahli sme tak väčšiu tuhosti aj odolnosti voči zlomeniu. Pracka je pritom rovnako poddajná a neprídeš ani o nastavení bez náradia.

- CABLE Ratchets

Náš tím miluje pracky vystužené lankom pre ich tuhosť a nezničiteľnosť. Teraz môžeš rovnaké výhody využiť aj na strane račne. Oceľová lanká sú vlisované do strany "plotov" - už žiadne naťahovanie, už žiadne lámanie.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili