snowboardové viazanie BURTON STILETTO IBK, black/silver
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 78%
225 €

50 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SV220046
Výrobca:
BURTON
Veľkosť:
S;

Perfektné viazanie od značky Burton so stredným flexom. Skvele sa hodí pre dni plné jazdenia na zjazdovkách. Zvýši vaše sebavedomie a na doske sa hneď budete cítiť sebaistejší.

Technológia

Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémi, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexi a citlivosti.

Základňa

Single Component - jeden materiál na celej základni vytvára konzistentnú reakciu a feel pre all-terrain podmienky.

30% Short-Glass / Nylon Composite Lightweight Re: Flex

Hi-Back

Canted Hi-Back design - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčnej polohy pre ostré carvování a hranenia.

DialFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám doslova dáva krídla.

Strapy

Reactstrap

Supergrip Capstrap - 3D zakrivený, minimalizovaný predný strap s možnosťou zapínania cez špičku alebo priehlavok. Menej lepenie, menej prešívanie, PU free a napriek tomu maximálne odolný

Pracky

Smooth Glide Buckles - Ľahké hliníkové a polykarbonátové pracky sú pripravené podávať spoľahlivé výkony na dlhé roky.

Re: Flex ™ FullBED Cushioning System - dvojitá podložka EVA automaticky usadí vašu topánku do prirodzenej polohy bez ohľadu na šírku postoje alebo uhly a zaručí vám pohodlie, menšiu únavu a hladšie a presnejšiu kontrolu nad snowboardom.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili