lyžiarska/snowboardová helma UVEX MANIC BLACK SNOW DOG, Black/multicolour, nastaviteľná ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 69%
79 €

25 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
HE220248
Výrobca:
UVEX
Pre koho:
Detské / Juniorské
Obvod hlavy:
46; 47; 48; 49; 50;

Lyžiarske prilby pre deti musia byť nielen bezpečné, ale aj veľmi ľahké. Preto sa používa technológia inmould, pri ktorej sa EPS materiál vstrekuje priamo do polykarbonátového plášťa. To vytvára veľmi odolnú, ale mimoriadne ľahkú konštrukciu prilby, ktorá má vysokú odolnosť proti nárazu. Pre mimoriadnu bezpečnosť je prilba predĺžená na krk a po stranách hlavy.

Aby sa prilba prispôsobila a jednoducho používala, má integrovaný systém Fast Adaptation System (FAS) - popruhy, ktorými sa prilba upevňuje pod ušami a bradou. Systém IAS slúži na doladenie veľkosti prilby na tvar hlavy. Zapínanie monomatic pod bradou sa dá odopnúť a zapnúť aj jednou rukou. Pohodlie pri nosení zaručujú odnímateľná antialergická vložka a ušnice. Vetrací systém zabezpečuje chladnú a suchú hlavu po celý deň. Veselý rozprávkový dizajn uvex manic spôsobí, že sa srdce Vášho dieťaťa rozbúši. Táto lesklá prilba je dostupná v pestrých farbách s rôznymi motívmi.

uvex IAS

Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimálne nastavenie veľkosti prilby na rôzne veľkosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacieho kolieska. Priestor vnútri prilby sa prispôsobí na obvod hlavy.

uvex headband holder

Prilby uvex poskytujú väčší komfort aj v tých najmenších detailoch: integrovaný držiak okuliarov zabezpečuje pevné držanie okuliarov na prilbe v každej situácii.

uvex removable lining

Výstelka uvex vsiakne nadmernú vlhkosť, je antialergénna a ľahko sa dá vybrať na vyčistenie.

uvex vent system

Špeciálne navrhnuté vetracie kanály nasávajú čerstvý vzduch a odvádzajú teplý vzduch. Tým sa zabráni nepríjemnému nahromadeniu tepla vnútri prilby.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili