dámske lyžiarky ROSSIGNOL VITA SENSOR 2 80
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 74%
315 €

85 €

Garantujeme veľkosť MONDO POINT.

Ostatné veľkosti sú len informatívne.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK220250
Výrobca:
ROSSIGNOL
Pre koho:
Dámske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Typ lyžiarok:
All mountain
Veľkosť MONDO:
26; 26,5;
Veľkosť EU:
40,5; 41;
Skelet v mm:
310 (26cm); 310 (26.5cm);
Flex index:
80;

Lyžiarky Vita Sensor(2) 80 poskytujú tolerantný, pohodlný fit bez straty na výkone. Sensor(2) technológia má šírku 102mm pre podporu prednej časti chodidla, spevnenie päty s asymetrickým puzdrom na prsty. Papuča zateplená pravou vlnou zabezpečuje teplo a pohodlie. Vita Sensor(2) 80 sú všestranné a tolerantné all-mountain lyžiarky pre skúsené a pokročilé lyžiarky.

Šírka kopyta - udáva sa šírka v prstovom kĺbe chodidla: : 102mm

Sensor 2 - V skelete Sensor(2) je medzipodošva sústredená na spojenie 2 hlavných bodov chodidla so skeletom v prednej časti chodidla. Priame spojenie s reakčným pevným inzertom vytvára intenzívnejšiu energiu, ovládanie a lepší cit.

Spodná časť skeletu : Polyolefin

Vrchná časť skeletu : Polyolefin

Women FIT - Ženské papuče sú nižšie a sú viac prispôsobené ženskému lýtku. Výplň na členku a chodidle poskytuje nohe výbornú oporu. Vnútorné materiály sú mäkké a pohodlné.

Foam fit - Anatomická výplň. Rossignol vyvinul spôsob anatomického prispôsobovania s novým výplňovým materiálom. Vrstva výplne je anatomicky pretvarovaná a zaručuje pohodlie, presnosť a kontrolu. PU pena je odolná proti pretlačeniu. Nový spôsob formovania spočíva v tom, že je papuča vytvarovaná už pri výrobe priamym vstrekovaním do formy podľa anatomických kriviek nohy a ešte sa dokáže čiastočne doformovať pri používaní. Každá veľkosť má svoju špeciálnu formu a určené tvary pre ľavú a pravú stranu.

Výplň papuče: vlna

Diagonálne pracky - Nové patentované šikmé pracky sú celé orientované v diagonálnom smere, poskytujú účinnejšie a pohodlnejšie utiahnutie nohy v skelete. Tieto pracky lepšie pritiahnu chodidlo do zadnej časti skeletu. Sú vyrobené z magnézia, aby boli ľahšie a odolnejšie. 4 mikronastaviteľné pracky z 100% Alumínia

One piece toebox - Schránka na prsty z jedného dielu je integrovaná do konštrukcie papuče, aby zabránila deformácii prstov.

Canting - nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili