lyžiarky SALOMON IMPACT X, energyzer 90, sensifit, my custom fit, white/black/trans
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 62%
289 €

110 €

Prevodná tabuľka
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK220215
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
All mountain
Veľkosť MONDO:
29; 29,5;
Veľkosť EU:
44,5; 45;
Skelet v mm:
337 (29cm); 337 (29.5cm);
Flex index:
90;

Pohodlná, vysoko výkonná topánka Impact prináša závodnú konštrukciu a technológie pre lyžiarov, ktorí vyžadujú pridané zateplenie, jednoduchý vstup a celodenné pohodlie. Okamžite prispôsobiteľný skelet pre väčšiu presnosť pri prenose síl a perfektné pohodlie. Zaoblená nartová pracka pre lepšie obalenie. Vnútorná topánka z dvojvrstvovej tepelne tvarovateľnej peny pre kompletné presné prispôsobenie.

Technológia

Custom Shell: Predstavujeme Vám patentovanú technológiu Custom Shell, ktorá posúva lyžiarku znova o kus ďalej: jednoducho nahriať skelet, aby sa vyformoval podľa priehlavkovej kontúry tak, aby bolo zaistené individuálne sadnutie lyžiarky.

Prispôsobenie

Dvojitý Canting: Canting dovoľuje nastaviť manžetu tak, aby prišlo k zníženiu (prispôsobeniu) tvaru lyžiarovej nohy. Postranné vložky, sklon a uzamknutie sklonu zaručuje to, že nepríde k strate prenosu medzi manžetou a skeletom

Vnútorná botička

My Custom Fit Performance: Dvojvrstvová teplom tvarovateľná pena v oblasti členka, päty, jazyku a chodidla pre väčšie pohodlie bez vplyvu na výkon.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili