lyžiarky ROSSIGNOL ALLSPEED 130, flex adj., sensor blade, micro, red
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 66%
458 €

160 €

Prevodná tabuľka
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK220163
Výrobca:
ROSSIGNOL
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
Race / All mountain
Veľkosť MONDO:
27; 27,5; 28; 28,5;
Veľkosť EU:
42; 42,5; 43; 44;
Skelet v mm:
318 (27cm); 318 (27.5cm); 328 (28cm); 328 (28.5cm);
Flex index:
130;

Pretekovo ladené ALLSPEED ELITE 130 s úzkym výkonným kopytom so šírkou 98mm v prstovom kĺbe sa vyznačuje účinným spojením energie, precíznosti a prispôsobenia. S dôležitými prvkami prispôsobenia papučky k dosiahnutiu maximálneho výkonu, presnosti a komfortu, určené pre skúsených lyžiarov. Sú vybavené novou papučou Custom OptiSensor Thinsulate™ Platinum, ktorú je možné v členkovej časti teplom prispôsobiť podľa tvaru nohy, aby sa dosiahol ten najvyšší stupeň pohodlia, izolácie a opory chodidla. Sensor Blade skelet znižuje množstvo použitého materiálu čím redukuje hmotnosť a s viacerými možnosťami nastavenia flexu zaisťuje optimalizovaný fit a výkon prispôsobený potrebám každého lyžiara, jeho postoju a tvaru nohy.

FLEX INDEX (INDEX TVRDOSTI)

 130

NASTAVENIE TVRDOSTI SKELETU

Funkcia nastaviteľného flexu umožňuje prispôsobiť tvrdosť lyžiarky pre požadovaný výkon a komfort. Nastavenie je jednoduché pomocou 2 skrutiek, ktoré spájajú vrchnú časť skeletu so spodnou na zadnej strane lyžiarky. Lyžiarka je dodávaná tak, že skrutky sú v hornej a dolnej pozícii a stredná pozícia je voľná. Ak sú skrutky v hornej a strednej pozícii klesne tvrdosť lyžiarky o 5 stupňov. 

ŠÍRKA KOPYTA

98MM

ŠÍRKA KOPYTA 98 MM

Papučka s vysokou úrovňou anatomického uchopenia chodidla, šírka 98mm v prstovom kĺbe poskytuje presný pretekový tvar pre dosiahnutie optimálneho komfortu, presnosti a prenosu energie na hrany lyží. Veľmi tesná lyžiarka na výkonnostné lyžovanie. ( šírka sa zväčšuje s veľkosťou lyžiarky smerom nahor) - údaj upresňuje zameranie lyžiarky na vysoký výkon, nie komfort

SPODNÁ ČASŤ SKELETU               

POLYETHER

HORNÁ ČASŤ SKELETU 

POLYETHER

VNÚTORNÁ PAPUČA    

FULL CUSTOM T1

FULL CUSTOM T1

FULL CUSTOM T1 papučka je zhotovená z dvoch materiálov (EPDM HARD/FLEXALON a EPDM SOFT/FLEXALON) pre vyššiu precíznosť, ktoré je možné tvarovať teplom. Nastavenie vysokou teplotou sa týka len komfortných oblastí, zóny opory ostávajú nezmenené. Papuče vám upravíme v Rossignol obchode, alebo si ich môžete upraviť doma.

ZATEPLENIE PAPUČE

THINSULATE PLATINUM V PRSTOVEJ ČASTI

THINSULATE STRETCH  

THINSULATE STRETCH ja najľahšia syntetická izolácia, ktorá poskytuje vysokú úroveň tepelnej izolácie vo vlhkom a chladnom počasí pre celodenný komfort. Vlákna Thinsulate Stretch majú zvýšenú elasticitu a umožňujú tak čo najdokonalejšie obalenie chodidla v lyžiarke.

CANTING           

Nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.

DIAGONÁLNE PRACKY 

Patentované diagonálne pracky sú orientované v diagonálnom smere, čím poskytujú efektívnejšie a pohodlnejšie stiahnutie skeletu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili