lyžiarky ATOMIC HAWX PRIME 100 R BLUE, MEMORY FIT, 3D bronze, 3M THINSULATE, legendary HAWX feel, micro, macro ( TOP stav )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  75%
399,0 €

100,0 €

Prevodná tabuľka
Mondo Point:
Mens Shoes Size (Canada/USA):
Womens Shoes Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK_0569
Výrobca:
ATOMIC
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
All mountain
Veľkosť MONDO:
25; 25.5; 26; 26.5;
Skelet v mm:
295 (25cm); 295 (25.5cm); 305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
100;

Pánske lyžiarske topánky ATOMIC Hawx Prime 100 posunú vaše športové výkony na úplne inú úroveň! Lyžiarky ATOMIC Hawx Prime 100 sú úplne novou vylepšenou sériou svojho predchodcu Hawx, ktoré sú dlhodobo najpredávanejšie lyžiarky v kategórií medium-fit na svete. Každý, kto niekedy vyskúšal túto lyžiarsku topánku vie, že je známa vďaka svojmu komfortu. Nový model je ešte vylepšený technológiou Memory Fit 3D Liner, s ktorou je možné prispôsobiť si skelet, vložku a vnútornú topánku na mieru. Špičková technológia 3M Thinsulate Insulation zabezpečí, že vaše nohy budú v 100% pohodlí a teple. Ešte k tomu všetkému vám technológia Sole Flex prinesie výnimočnú rovnováhu a kontrolu pri lyžovaní.

Charakteristika
Pohlavie : Pánske
Flex index : 100
Šírka skeletu : 100 mm
Technológia : Memory Fit, Sole Flex, Power Shift, PU Cuff/Pu Shell, Memory Fit 3D Platinum Liner with 3M™ Thinsulate™
Typ lyžiarky : All-mountain
Typ lyžiara : Pokročilý, Športovec
Atomic Hawx Prime 100 prináša úplne osobitný tvar, úplne pohodlie a bezkonkurenčný all-mountain výkon. Skelet a manžeta týchto lyžiarskych topánok sú vyrobené z polyuretánu, pracky sú z hliníka. Navyše je tu praktický 40 mm široký popruh na suchý zips, ktorým ešte viac spevníte nohu. Systém Memory Fit umožňujú tvarovanie vnútornej botičky, ktorá zaistí dokonalé pohodlie. 3M ™ Thinsulate udržuje teplo i vo veľmi studenom počasí. Sole Flex v oblasti podošvy zlepšuje rovnováhu a poskytuje skvelú kontrolu. Teraz je ešte vylepšená vďaka novej technológii Memory Fit 3D Liner s predtvarovanou oblasťou päty a členku. Sole Flex v oblasti podošvy.
Hawx Prime jsou nástupci Hawx - světově nejprodávanější lyžařské boty ve své kategorii medium-fit. Tato bota byla vždy známa pro své pohodlí. Letos je ještě vylepšená díky začlenění nové technologie Memory Fit 3D Liner s předtvarovanou oblastí paty a kotníku. S technologií Memory Fit si můžete personalizovat skelet, vnitřní botu a vložku. Technologie 3M Thinsulate Insulation
Zjazdové topánky Atomic HAWX Prime 100
Hawx Prime sú nástupcami Hawx - svetovo najpredávanejšej lyžiarskej topánky vo svojej kategórii medium-fit. Táto topánka bola vždy známa pre svoje pohodlie. Tento rok je ešte vylepšená vďaka začleneniu novej technológie Memory Fit 3D Liner s predtvarovanou oblasťou päty a členku. S technológiou Memory Fit si môžete personalizovať skelet, vnútornú topánku a vložku. Technológia 3M Thinsulate Insulation udržuje Vaše nohy v teple a pohodlí, ako si len prajete. Naviac technológia Sole Flex prináša rovnováhu a kontrolu pri lyžovaní. Všetko dohromady Vám dopraje to najlepšie lyžovanie, čo len môžete mať.
Najlepší výkon pri lyžovaní začne v momente, keď si obujete topánky Hawx Prime 100.
Sole Flex
Memory Fit 3D Silver Liner with 3M™ Thinsulate™ 40 mm Velcro Strap 7000-Series Alu Buckle
Memory Fit
Polyurethane Cuff/ Polyurethane Shell

Podobné produkty