snowboard NEVER SUMMER TWENTY FIVE, Freeride, CAMBER/rocker
Použitý tovar vypredané
Zľava 50%
589 €

295 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SN220184
Výrobca:
NEVER SUMMER
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Hybrid / Rocker / Camber
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

"(Popis produktu bol automaticky preložený google prekladačom)"

Verte tomu alebo nie, výrobca Never Summer Industries z Colorada vyrába niektoré z najlepších - a najodolnejších - dosiek už 25 rokov. Na oslavu vytvorili Snowboard Never Summer Twenty Five. Táto smerová freeridová beštia ponúka možnosti hlbokého pow bez obetovania výkonu hardpacku. Ponorte sa do hlbín, ukradnite tajné skrýše a stále oblúkom na ceste späť k výťahu; kdekoľvek sa budete túlať, Dvadsaťpäťka vám bude kryť chrbát.

Typ rocker

Profil Ripsaw Rocker – Profil Ripsaw Rocker Camber obsahuje vylepšené vyklenuté oblasti pre agresívne držanie hrán a ohromný pop pri zachovaní všestrannosti Original Rocker Camber.

Extended Transition Area – Malá plochá časť v profile snowboardu, ktorá zlepšuje začatie zákruty a flotáciu v prašane.

Flex

Stredne pevný Flex

Tvar

Smerový freeridový tvar

Vario Power Grip Sidecut – Vario Power Grip Sidecut využíva viacero polomerov a vytvára ďalšie kontaktné body na zlepšenie držania hrán. Plochá časť v oblasti rockeru poskytuje široký kontaktný bod pri ohýbaní, avšak keď nie je ohnutá, umožňuje doske sledovať rovno a nezachytávať sa. Tento rovný úsek lemujú dva plytké polomery, ktoré poskytujú druhý a tretí kontaktný bod. Smerom ku koncom bočného strihu je hlboký polomer, ktorý umožňuje rýchle začatie zákruty a konečné kontaktné body.

Low Profile Tip and Tail – Nízky profil v prednej a zadnej časti snowboardu maximalizuje kontakt materiálu so snehom pre silnejší ollie/nollie pop a dodáva stabilitu vašim pristátiam. Nízkoprofilová špička/chvost tiež znižuje efekt orby v prednej časti pre lepší sklz k ďalšej funkcii a vynikajúce plávanie, keď je hlboká.

Core

NS SuperLight Wood Core – Toto jadro spája extrémne ľahké drevo s odolným tvrdým drevom pre bezkonkurenčný pomer pevnosti k hmotnosti.

Lamináty

Technológia Carbon Max Laminate – Technológia Carbon Max Laminate kombinuje pokročilú vrchnú a základnú karbónovú matricu, aby maximalizovala odozvu a silu tam, kde to najviac potrebujete. Výsledkom je ľahká, ale výkonná konfigurácia, ktorá poskytuje torznú tuhosť a prenos energie bez obetovania kontroly.

STS Pretensioned Fiberglass – najlepšie sklolaminát na snowboarde na svete. Pokročilé sklolaminát STS od Never Summer je vopred vytvrdený, predpätý vrstvený laminát, ktorý má pridané elastomérové výstuhy medzi 0° a 90° sklenenými vláknami. To vytvára silnejšiu väzbu medzi jednotlivými sklenenými laminátmi, čo dáva snowboardom bezkonkurenčnú pevnosť, držanie hrán a výkon.

Bi-Lite Fiberglass – Bi-Lite kombinuje mnohé pevnostné charakteristiky laminátu STS Advanced s ultraľahkou matricou zo sklenených vlákien. To poskytuje neuveriteľný freestyle a freeridový výkon bez obetovania odolnosti.

Systém tlmenia RDS 1+ – Najrozsiahlejší systém tlmenia. S dvojnásobným množstvom elastomérovej gumovej fólie ako RDS 1 po celom obvode dosky pre bezkonkurenčnú stabilitu pri rýchlosti. RDS 1+ poskytuje neuveriteľnú absorpciu vibrácií pozdĺž efektívnej hrany a zároveň stabilizuje nos dosky v premenlivých podmienkach.

Elastomérové stabilizátory pod chodidlom – elastomérové gumené stabilizátory priamo pod montážnou oblasťou poskytujú optimálnu absorpciu vibrácií a zvyšujú stabilitu pri vysokej rýchlosti a zároveň znižujú únavu chodidla.

Bočné steny

Sintered P-Tex Sidewalls – Never Summer bola prvou snowboardovou spoločnosťou, ktorá použila a zdokonalila Sintered P-Tex Sidewalls, a nikdy nevidela ani jednu prasklinu. Na rozdiel od konvenčných ABS bočníc, ktoré majú tendenciu praskať pri nižších teplotách, Sintered P-Tex Sidewalls si zachovávajú svoju integritu pri akejkoľvek teplote.

Základňa

Durasurf XT Sintered 5501 Base – Crown Plastics vyvinula exkluzívnu, super rýchlu a odolnú sintrovanú základňu špeciálne pre dosky vyššej triedy Never Summer. Pridané správne množstvo grafitu robí z Durasurf XT Sintered 5501 Base najrýchlejšiu základňu, akú kedy NS použil.

P-Tex ochrana špičky a chvosta

Horná vrstva

Hextech Topsheet

Kompatibilita viazania

2 x 4 Vložiť vzor