snowboard BATALEON WHATEVER, CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 47%
535 €

285 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220177
Výrobca:
BATALEON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
154;
Parametre:
29-24,9-29 (154cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Meno tejto dosky hovorí za všetko. Whatever: čokoľvek a kdekoľvek. Akýkoľvek terén a akékoľvek podmienky, Whatever zvládne všetko a zvládne to sakra dobre. Je libo po ránu prašan, po obede carving a po poludní vyvádzanie v parku? No problem. Ak zháňaš univerzálnu dosku, s ktorou si kvalitne zajazdíš v akejkoľvek časti hôr, snowboard Bataleon Whatever je perfektná voľba!

VHODNÉ PRE JAZDCOV: PÁNSKY - MIERNE POKROČILÝ / SKÚSENÝ / EXPERT

URČENÉ NA: PARK / FREESTYLE / ZJAZDOVKA

TVAR: 99% Twin / 3BT / MIERNY CAMBER

TVRDOSŤ: 5 (Stupnica tvrdosti kde 1 je najmäkšia a 10 najtvrdšia)

ŠPECIFIKÁCIE:

- 99 % Twin - Špička je o 1 cm dlhšia ako pätka.

- Stredná výška konkávy na špici a taile.

- Medium Camber Profile - Stredné prehnutie stredovej časti dosky.

- Medium flex - Stredne tvrdá doska ideálna na all-mountain a pow snowboarding.

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE:

- Triple Base Technology (3BT) - Patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonoch sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vyhradený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré ponúka 3BT technológiu a dodáva ešte väčší pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie v prašane, stabilnejšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

- Twin 3BT™ + Sidekick™ - Táto varianta 3BT disponuje širšou plochou strednej časti a true twin tvarom. 3BT začína od konca inzertov a pokračuje ku špičke a pätke na prednej aj zadnej hrane. Uhol zdvihu je mierny a široká základňa poskytuje dostatok stability pri odraze, dopade a vo vysokej rýchlosti. 3BT Twin je ideálny do parku a celkovo na freestyle jazdenie. Vďaka Sidekick™ technológii doska lepšie vchádza do oblúku a lepšie pláva v snehu.

- 99 % Twin-Tip - Špička snowboardu je o 1 cm dlhšia než pätka a camber je o niečo viac prehnutý. Tieto snowboardy sa dajú použiť na freestyle jazdu a napomáhajú pri jazde v prašane.

- Light Core - Jadro vyrobené zo zmesi švajčiarskej paulovnie a topoľa (50/50). Toto jadro predstavuje ideálny mix váhy a pevnosti.

- Super Slick X - Extrudovaná sklznica s najvyšším možným molekulárnym obsahom, ktorý je možné na túto sklznicu použiť. Je odolnejšia, rýchlejšia a ľahko opraviteľná.

- Biaxiálna laminácia - Laminácia je na jadre snowboardu zložená v uhle 90° a 0°. Ideálne zloženie na zábavnú dosku, ktorá spolupracuje s jazdcom.

- Dual Super Tube - V strednej časti dosky sú umiestnené dve duté karbónové trubičky, ktoré zaisťujú lepší pop a znižujú hmotnosť dosky.

- Carbon Stringers - Vlákna karbónu, ktoré sú uložené na strategických miestach snowboardu, teda na špici a na pätke. Karbón pridáva pop a robí dosku stabilnejšou pri zachovaní rovnakej váhy snowboardu.

- SolidWalls - Bočná hrana z materiálu, ktorý má skvelú pružnosť, je ľahký a odolný.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili