dámsky snowboard BATALEON SHE W 2019, Freestyle, Light core, True twin, CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 44%
515 €

290 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220176
Výrobca:
BATALEON
Pre koho:
Dámske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
143;
Parametre:
27,3-23,5-27,3 (143cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Bataleon SHE.W je dámsky snowboard inšpirovaný pánskym modelom Global Warmer a upgradovaný ďalšou generáciou Triple Base Technológie. Jedná sa o špičkový produkt pre dievčatá, ktoré od svojej dosky očakávajú len to najlepšie a v parku sa už nejaký ten piatok pohybujú. Mäkký, ale stabilný flex doske dodáva možnosť užiť si skvelú zábavu, karbónové výstuže zasa super pop a pevnosť pri zachovaní nízkej váhy. Jedna istota tu je, a to, že ťa SHE.W bude veľmi baviť!

VHODNÉ PRE JAZDCOV: DÁMSKY - POKROČILÝ / SKÚSENÝ / EXPERT

URČENÉ NA: PARK / FREESTYLE / ZJAZDOVKA

TVAR: TWIN / 3BT / MIERNY CAMBER

TVRDOSŤ: 3,5 (Stupnica tvrdosti kde 1 je najmäkšia a 10 najtvrdšia)

ŠPECIFIKÁCIE:

- Twin - Doska je od stredu ku špičke rovnako dlhá ako ku pätke.

- Stredná výška konkávy na špici a taile.

- Mellow Camber Profile - Mierne prehnutie stredovej časti dosky.

- Soft flex - Mäkká doska ideálna na freestyle.

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE:

- Triple Base Technology (3BT) - Patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonoch sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vyhradený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré ponúka 3BT technológiu a dodáva ešte väčší pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie v prašane, stabilnejšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

- Twin 3BT™ + Sidekick™ - Tento variant 3BT disponuje širšou plochou strednej časti a true twin tvarom. 3BT začína od konca inzertov a pokračuje ku špičke a pätke na prednej aj zadnej hrane. Uhol zdvihu je mierny a široká základňa poskytuje dostatok stability pri odraze, dopade a vo vysokej rýchlosti. 3BT Twin je ideálny do parku a celkovo na freestyle jazdenie. Vďaka Sidekick™ technológii doska lepšie vchádza do oblúku a lepšie pláva v snehu.

- Ultra Light Core - Ultra ľahké jadro vyrobené zo zmesi švajčiarskej paulovnie a topoľa (70/30). Toto jadro predstavuje ideálny mix váhy a pevnosti.

- Super Slick X - Extrudovaná sklznica s najvyšším možným molekulárnym obsahom, ktorý je možné na túto sklznicu použiť. Je odolnejšia, rýchlejšia a ľahko opraviteľná.

- Biaxiálna laminácia - Laminácia je na jadre snowboardu zložená v uhle 90° a 0°. Ideálne zloženie na zábavnú dosku, ktorá spolupracuje s jazdcom.

- Central Super Tube - V strednej časti dosky je umiestnená dutá karbónová trubička, ktorá zaisťuje lepší pop a znižuje hmotnosť dosky.

- Carbon Stringers - Vlákna karbónu, ktoré sú uložené na strategických miestach snowboardu, teda na špici a na pätke. Karbón pridáva pop a robí dosku stabilnejšou pri zachovaní rovnakej váhy snowboardu.

- SolidWalls - Bočná hrana z materiálu, ktorý má skvelú pružnosť, je ľahký a odolný.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili