snowboard BATALEON DISASTER THUG LIFE, Twin shape, Core Core, Low Jib CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 43%
498 €

285 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220175
Výrobca:
BATALEON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
153;
Parametre:
29-24,9-29 (153cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Bataleon Disaster je osvedčená a obľúbená doska hlavne medzi jibbermi a parkovými jazdcami. Je to mäkká a veľmi hravá doska, ktorá disponuje špeciálnym JIB 3BT™ profilom s nízkym zdvihom konkávy na špici aj taile a širokou základňou pre maximálnu stabilitu na railoch. Ak sa chystáš tráviť väčšinu času v parku alebo na streete, ber Disaster všetkými desiatimi!

  • VHODNÉ PRE JAZDCOV: PÁNSKY - POKROČILÝ / SKÚSENÝ
  • URČENÉ NA: PARK / FREESTYLE / JIB
  • TVAR: TWIN / 3BT / NÍZKY CAMBER
  • TVRDOSŤ: 2,5 (Stupnica tvrdosti kde 1 je najmäkšia a 10 najtvrdšia)

ŠPECIFIKÁCIE:

- Twin - Doska je od stredu ku špičke rovnako dlhá ako ku pätke.

- Nízka výška konkávy na špici a taile.

- Low Camber Profile - Nízke prehnutie stredovej časti dosky.

- Soft flex - Mäkká doska ideálna na freestyle a jibbing.

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE:

- Triple Base Technology (3BT) - Patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonoch sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vyhradený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré ponúka 3BT technológiu a dodáva ešte väčší pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie v prašane, stabilnejšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

- Jib 3BT™ + Sidekick™ - Profil ušitý na mieru pre všetkých milovníkov streetu a jibbu! 3BT začína už od začiatku inzertov snowboardu a zo všetkých 3BT profilov sa strany zdvíhajú najmenej, je tým dosiahnutá maximálna stabilita pri jibbovaní a pressoch. Vďaka Sidekick™ technológii doska lepšie vchádza do oblúku a lepšie pláva v snehu.

- Core Core - Drevené jadro zložené z topoľa a buku. Pridaný buk zosilňuje jadro pod viazaním a pridáva viac popu na špičke a pätke snowboardu.

- Super Slick X - Extrudovaná sklznica s najvyšším možným molekulárnym obsahom, ktorý je možné na túto sklznicu použiť. Je odolnejšia, rýchlejšia a ľahko opraviteľná.

- Biaxiálna laminácia - Laminácia je na jadre snowboardu zložená v uhle 90° a 0°. Ideálne zloženie na zábavnú dosku, ktorá spolupracuje s jazdcom.

- SolidWalls - Bočná hrana z materiálu, ktorý má skvelú pružnosť, je ľahký a odolný.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili