snowboard SALOMON THE ULTIMATE RIDE BODE MERRILL, Freeride, Freestyle, All mountain, Twin tip, Quad CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 45%
598 €

330 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220155
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka:
158;
Parametre:
29,5-25,5-29,5 (158cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Hľadáte toho správneho parťáka na all-mountain jazdenie, s ktorým si v horách užijete veľa dych vyrážajúcich chvíľ? Potom ste tu správne. Custom je doska s viac než 20-ročnou tradíciou a skvelou povesťou medzi ridermi po celom svete. Má camber prehnutie a najnovšie technológie z tohtoročného line-upu snowboardov Burton. Kam sa spolu vydáte, to už necháme na vás!

Prehnutie

Camber - hladké zákruty, rovnomerná distribúcia váhy po celej dĺžke dosky a istota pri ovládaní, to všetko môžete čakať od dosky s klasickým prehnutím camber

Shape a Flex

Directional a Twin

Jadro

Superfly II 700G Core (jadro tvoria ľahšie a tvrdšie drevené materiály pre čo najlepšiu kombináciu jazdných vlastností)

Dualzone EGD - drevo je umiestnené pozdĺž špičky a päty v dvoch kontinuálnych zónach, kolmo ku zvyšku jadra, pre konzistentné držanie hrany a väčšiu silu.

Squeezebox - profilované jadro pre jednoduchšie ovládanie, viac energie a popu. Vďaka integrácii karbónu do klasického Squeezebox profilu bolo vytvorené naozaj spoľahlivé jadro.

Ďalšie vychytávky a technológie:

Vylepšená sintrovaná sklznica Sintered WFO

45 ° Carbon Highlights - novinka Carbon Highlights optimalizuje každú vrstvu laminácie pridaním karbónu pre redukciu hmotnosti a lepšie jazdné vlastnosti. Uhol laminácie 45 ° vytvára skvele ovládateľnú a hravú dosku.

The Channel - kompatibilita viazania. The Channel vám dáva maximálnu kontrolu nad postojom na doske. Je plne kompatibilný s EST a 3D technológiou a dovoľuje namontovať viazanie k doske v akejkoľvek polohe, stačí len natočiť a posunúť viazanie tak, ako práve potrebujete.

Pro-Tip - zúžená hrúbka špičky a päty znižuje hmotnosť pre ľahšiu mobilitu.

Infinite Ride - exkluzívna technológia od Burtonu, ktorá umiestnením do stroja simulujúceho jazdné podmienky a následnou analýzou zaistí udržanie flexie, pop a skvelý pocit pri každej jazde od prvého dňa, sezónu za sezónou

Super Sap Epoxy - živica na báze prírodných zložiek, ktorá je šetrnejšia k životnému prostrediu

Frostbite Edges - hrany pod viazaním sú mierne rozšírené pre spoľahlivé držanie v tvrdých, ľadových podmienkach. Frostbite Edges sú priam hladné po náročnejšom teréne. Silné i hravé, záleží, čo je práve potrebné.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili