snowboard NITRO SMP, WOODCORE, sidewall, Cam-out, CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 78%
449 €

100 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220097
Výrobca:
NITRO
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
155;
Parametre:
29,5-25-29,5 (155cm);

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Pokiaľ zháňate pánsky snowboard na all-mountain directional tvaru, potom je Nitro Smp skvelou voľbou. Výhodou snowboardu Team Smp od značky Nitro je predovšetkým perfektná stabilita a tiež systém vykrojenia Radial, ktorý dodáva maximálnu oporu pri ľahkej aj agresívnej jazde. Pritom si tento snowboard stále udržuje potrebnú pružnosť a hravosť. Snowboard je vybavený Bi-Lite laminátmi a odolným topoľovým jadrom Powercore. Poskytuje tak dokonalú jazdu a jedinečnú pevnosť pri minimálnej hmotnosti. Iste oceníte aj sklznicu s technológiou Sintered Speed Formula HD, ktorá dodáva vyššiu odolnosť i rýchlosť a zvyšuje absorpciu vosku.

Pánsky snowboard Nitro SMP je doska, ktorú skrátka priťahuje dobrodružstvo. Zoberte si ju na vašu budúcu výpravu a vytvorte si svoju vlastnú cestu dole svahom. Je navrhnutá tak, aby poskytovala alternatívu k tradičnejším parkovým twin doskám a zároveň ponúkla podporu a technológie pre prekonanie všetkého, čo vám bude stáť v ceste.

  • Dual Degressive Sidecut - Directional Shape - inzerty sú posunuté mierne dozadu pre stabilnú a univerzálnu jazdu
  • Cam-Out Camber - camber prehnutie zaručuje stabilitu vo vysokých rýchlostiach, živosť a extra rýchlosť.
  • Powerpods - Powercore - najvyššia kvalita ultra-ľahkého topoľového dreva zaručí perfektnú jazdu s množstvom popu a bezkonkurenčnú pevnosť pri minimálnej hmotnosti.
  • Bi-Lite Laminates - obľúbené Bi-Lite lamináty sú konštruované pre bezkonkurenčnú pevnosť a vycibrené jazdné vlastnosti.
  • Sintered Speed Formula HD Base - sklznica s vyššou odolnosťou voči oderu, zvýšenou absorpciou vosku a vyššou rýchlosťou na snehu.
  • All-Terrain Flex - najuniverzálnejšia doska pre ovládnutie každého terénu
  • Flex - 7 (1 - mäkká a hravá, 10 - tvrdá a responzívna) Nitro SMP patrí do série Carver Crüe Series.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili