detský/juniorský snowboard NITRO RIPPER YOUTH, Power core, Radial sidecut, FLAT
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 47%
278 €

150 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220090
Výrobca:
NITRO
Pre koho:
Detské / Juniorské
Prehnutie:
Flat
Dĺžka:
142;
Parametre:
28-24-28 (142cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Detský snowboard Nitro - Ripper je tak pevný, že by uniesol i dospelého, je ale navrhnutý pre výrazne ľahších jazdcov.

Je vybavený základným jadrom Powercore. Jeho pruženie je odladené na mieru detských jazdcov.

V spojení so Zero prehnutím sa tak Ripper stáva neskutočne hravou a skvele ovládateľnou doskou. Twin tvar a vykrojenie Radial dáva šancu rovnocennej jazdy oboma smermi.

- Jadro Powercore : Topol od špičky k päte, od hrany k hrane. Snowboard, ktorý ho má, je pružný, pevný a poddajnejší pri pressoch i prieťahoch.

- Lamináty Bi-Lite : Biaxiálny skelný laminát dobre zatáča a veľa odpúšťa.

- Vykrojenie Radial : Bezpečná kontrola a zatáčanie pri každej rýchlosti.

- Sklznica Hi-def fh : Superpriehľadná sklznica - rýchla a odolná.

- Pruženie Softride : Konštrukcia nastavená tak, aby bola doska poddajná i jazdcom muších váh.

- Tvar : Twin

- Camber : Zero, určený pre freestyle

- Konštrukcia : Flat

Len málo značiek vyrába naozaj detské a juniorské snowboardy. Často len vezmú dosku pre dospelých a zmenší ho. Výsledkom je tvrdý a ťažký snowboard absolútne nevhodný pre ľahkého začiatočníka. Ripper je ale pravý opak, doska ktoré robí snowboarding čo možno najjednoduchším. Tvar FlatOut ROCKER - je hybridný placatý camber profil, kde sa nose a tail dvíhajú ešte pred najširším miestom a tým zľahčujú zatáčanie a zvyšujú hravosť dosky (pressy, buttery a odpúšťanie nechcených zásekov). Rozhodne najhravejšie typ prehnutie. Tvar TWIN - nose aj tail je úplne rovnaký, ťažisko a jadro sú na stredu. Môžeš jazdiť na akú stranu chceš a doska bude reagovať stále rovnako. Ideálne na freestyle, ale limitovaný je iba jazdcom. Flexia URBAN - tento ultra mäkký snowboard môže byť ohýbaný na všetky strany podľa ľubovôle, na railoch alebo pri butter trikoch. Vykrojenie RADIAL Sidecut - najjednoduchší a najčastejšie používaný rádius. Jeden jediný rádius vytvára hranu extrémne všestrannú a predvídateľnú. Jadro POWER CORE - drevené jadro z topoľa poskytuje perfektnú flexi a pevnosť, pritom neváži veľa. Laminát BI-LITE LAMINATES - laminát vytvorený pre bezkonkurenčnú silu, výkonnosť a ešte lepší cit pre dosku. Sklznica PREMIUM EXTRUDED FH BASE - dlhá životnosť, rýchlosť a nízka údržba v jednom. NITRO STUPNICA tvrdosti a hravosti 2 (10 = najtvrdší, 1 = najmäkšie a najhravejšie).

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili