dámsky snowboard NIDECKER ELLE PURPLE, ALL mountain, Full woodcore, CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 50%
315 €

160 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220088
Výrobca:
NIDECKER
Pre koho:
Dámske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
144; 153;
Parametre:
28-23,8-28 (144cm); 29-24,7-29 (153cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Snowboard set Elle je ideálny pre všetky druhy terénov a predovšetkým pre ženy, ktoré sa ich neboja. Ocenia ho úplné začiatočníčky aj skúsenejšie riderky, ktoré si chcú vylepšiť svoje jazdecké zručnosti. Camrock profile kombinuje to najlepšie z camber a rocker prehnutia, teda hravosť a kontrolu. Doska tak dobre zatáča, odpúšťa drobné chyby. Pri začiatkoch s jazdením nedochádza k seknutiu hrany a následnému nepríjemnému pádu.

Nidecker Elle je ideálny snowboard pre ženy, ktoré hľadajú naozaj ľahkú dosku na jazdenie. Snowboard Elle je navrhnutý špeciálne pre nováčikov, ale je skvelý aj pre začiatočníčky, ktoré sa na svahu už nejaký ten čas neukázali. Tvar twin directional umožňuje ľahké ovládanie, dokonalé dokončenie prvých otáčok úplne bezpečne a mäkký flex ponúka plynulú jazdu bez únavy.

Tvar & Profil

Nose Diamond - novo vyvinutý tvar s dlhším prechodom, ktorý umožňuje kompaktnejší nose so zvýšeným plávaním

Radius 6m / 7m

Freestyle Camrock Profile - trojfázová klenutá konštrukcia. Je medzi väzbami rovná a má tradičnú klenbu pod nohami, s väčším rockerom v nose a tail.

Technológia

Classic Sandwich Construction - štandardná konštrukcia, je vrcholom rady pre väčšinu ostatných značiek. Nidecker osvedčené, vysoko kvalitné materiály im umožňujú vyrábať skvelé výkonné dosky.

4 × 4/4 Inserts - so 4 radmi inzertov každé 4 cm ponúka tento základný vzor široké možnosti postoja a je prvým krokom pri hľadaní vášho optimálneho postoja pri štarte v snowboardingu.

Absorbnid Topsheets - inovatívna horná vrstva bola vyvinutá, aby absorbovala nechcené vibrácie a umožnila tak hladkú jazdu.

Dual PLUS Fiberglass - Štandardný 90° biaxiálny laminát je určený na odpúšťanie chýb a má predvídateľný torzný flex. Spoľahlivý a ideálny pre všetky typy terénov aj jazdcov.

Full Wood Core - štandardné topoľové jadro s bukovými výstužami. Buk v nose a tail zvyšuje pop, tuhosť a torzovanie. Pokiaľ sa vám páči dôsledná jazda s množstvom energie, toto je jadro pre vás.

N-5000 Base - univerzálna sklznica. Je navrhnutá tak, aby absorbovala vosk a udržala si ho dlhšie. Mimoriadne odolná, táto sklznica vás dostane kdekoľvek.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili