snowboard NIDECKER ESCAPE SERIES, ALL mountain, Freeride, Directional shape, Woodcore, HYBRID/camber ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 47%
449 €

240 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SN220084
Výrobca:
NIDECKER
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Hybrid / Camber

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Snowboard Escape od Nidecker je ideálny pre príjemný deň na horách. Táto doska je inšpirovaná vysoko výkonnými modelmi značky Nidecker, ale ponúka jemnejšiu a pohodlnejšiu jazdu. Táto doska je ideálna na celý deň strávený na horách.

Tvar & Profil

Round Square Nose & Round Flot Tail

R8 / R9 Series - Medium sidecut od 8+ metrov pre stredný rádius zatáčok. Perfektný pre každodenné jazdenie.

Positive Camber Profile - je základom pre výkonnostné snowboardy, jeho mimoriadna priľnavosť a silná odozva z neho robia predvolenú voľbu pre jazdcov hľadajúcich optimálny výkon pri carvingu. Tajomstvom pokročilej klenby je pridanie plochých 8 až 10 cm prechodov na kontaktných miestach, ktoré prinášajú dokonalú presnosť, držanie okrajov a stabilitu.

Technológie

Premium Sandwich Construction - konštrukcia ďalšej úrovne, zvyšuje výkon a reakciu štandardnej Sandwich výroby. Pridanie pokročilých materiálov, ako je karbón a kevlar, dáva doske viac pop a zlepšuje tlmenie nárazov. 4 × 2/5 Inserts - s 5 radmi inzertov každé 2 cm je táto kombinácia priemyselným štandardom a pracuje so všetkými viazaniami na trhu.

Wood Ash Veneer Topsheet - táto vrchná vrstva dyhového dreva poskytuje dodatočnú citlivosť a je najprirodzenejším spôsobom, ako nájsť najlepšiu rovnováhu medzi absorbciou a popom.

Triax PLUS Fiberglass - triaxiálny laminát

Master Core - Master Core je výsledkom dlhej histórie skúseností v oblasti materiálov a drevovýroby. Je to dokonalá harmónia rôznych drevných hustôt a odrôd (topoľ, buk, smrek a paulownia), čo má za následok vynikajúci pomer medzi hmotnosťou a výkonom a silným, mimoriadne citlivým, ľahkým jadrom.

N-7000 Base - vyvinutá výhradne pre Nidecker; mimoriadne húževnatá, sintrovaná sklznica s pridanými uhlíkovými nanočasticami, ktoré poskytujú výnimočný sklon.