snowboard NIDECKER SCORE, Full woodcore, Freestyle, ROCKER
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 50%
335 €

170 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220082
Výrobca:
NIDECKER
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Rocker
Dĺžka:
146;
Parametre:
28,5-24-28,5 (146cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Vďaka najlepším technológiám je doska Score vhodná pre všetky druhy terénov, prináša skvelý výkon kdekoľvek. Aj vďaka Full Woodcore celodrevenému jadru, sintrované 5000 sklznicu, ktorá je odolná a vyžaduje len základnú údržbu alebo zosilneným hranám zabodujete na každom mieste.

Shape & Profile

- nose Round

- Radius 6m / 7m / 8m

- Set back 20

- tail Round

Konštrukcia

- Classic Sandwich - štandardnú konštrukcia používajúce vysoko kvalitné materiály

Profil

- STD Camrock - Camrock reprezentuje najlepšiu kombináciu rocker / camber. Pre ridety, ktorí chcú mať prístup k všetkým miestam na horách. S Cambre medzi viazaním a rockerom v špičke a pätke to je skvelá doska pre all-moutain a všetky podmienky. Štandardnú Camrock je najlepší hybrid rocker a Cambre a voľba číslo jedna pre mnoho jazdcov.

Top

- Absorbmid - inovatívny horná vrstva bola vyvinutá, aby absorbovala nechcené vibrácie a umožnila tak hladkú jazdu.

Inserts

- 4 / 2-5 - táto kombinácia je priemyselným štandardom. S piatimi radmi insertov oddelených 2-centimetrovými medzerami bude vyhovovať každému viazanie na trhu.

Fibers

- Dual STD - štandardnú 90 ° biaxiálny laminát je určený na odpúšťanie chýb a má predvídateľný torznú flex. Spoľahlivé a ideálne pre všetky typy terénov i jazdcov.

Core

- Fullwood - štandardné topoľové jadro, vystužené bukovým drevom. Buk na špičke a pätke zaisťuje väčší pop a lepšiu tuhosť. Jasná voľba, ak preferujete konzistentné jazdu, ktorá má veľa života.

Base

- N-5000 – univerzálna sklznica navrhnutá tak, aby lepšie absorbovala vosk a udržala ho čo najdlhšie. Výnimočne odolná pre všetky druhy terénov.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili