snowboard NIDECKER PLAY STD CAMROCK, Woodcore, ROCKER/camber
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 52%
289 €

140 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220075
Výrobca:
NIDECKER
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Rocker / Camber
Dĺžka:
156;
Parametre:
31-25,6-31 (156cm);

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Snowboard s STD CamRock profilom, ktorý predstavuje tú najlepšiu rocker / camber kombináciu. Tento jedinečný tvar vás nikdy nesklame svojim výkonom. S Cambre medzi viazaním a rockerom v špičke a päte je to skvelá doska pre all-moutain s najrôznejšími podmienkami. Standartní Camrock je najlepší hybrid rocker a Cambre a voľba číslo jedna pre mnoho jazdcov.

Directional Twin Shape - má presne rovnaký tvar špičky a pätky, ale s inserty viac posadenými dozadu, umožňujúcimi väčšiu vzdialenosť od predného viazania k špičke vášho dosky, ktorá vám poskytuje lepšiu kontrolu pri all-mountain jazde.

R-8 Series Radius - Medium sidecut od 8+ metrov pre strednú radius zákrut. Perfektný pre každodenné jazdenie.

STD Camrock Profile - Camrock reprezentuje najlepšiu kombináciu rocker / camber. Pre riderov, ktorí chcú mať prístup k všetkým miestam na horách. S Cambre medzi viazaním a rockerom v špičke a pätke to je skvelá doska pre all-moutain a všetky podmienky. Standartní Camrock je najlepší hybrid rocker a Cambre a voľba číslo jedna pre mnoho jazdcov.

STD SDW Construction

4 × 4/4 Insert - tieto základné inserty sú prvým krokom k nájdeniu vášho optimálneho postoja, keď sa snowboardingom ešte len začínate. So štyrmi radmi insertov, oddelených 4-centimetrovú medzerou, vám doska dáva veľkú možnosť voľby stance

Absorbmid Topsheets - inovatívny horná vrstva bola vyvinutá, aby absorbovala nechcené vibrácie a umožnila tak hladkú jazdu.

Dual Plus Fiberglass - štandardnú 90 ° biaxiálny laminát je určený na odpúšťanie chýb a má predvídateľný torznú flex. Spoľahlivé a ideálne pre všetky typy terénov i jazdcov.

Fullwood Core - štandardné topoľové jadro, vystužené bukovým drevom. Buk na špičke a pätke zaisťuje väčší pop a lepšiu tuhosť. Jasná voľba, ak preferujete konzistentné jazdu, ktorá má veľa života.

N-5000 Base - univerzálne sklznice navrhnutá tak, aby lepšie absorbovala vosk a udržala ho čo najdlhšie. Výnimočne odolná pre všetky druhy terénov.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili