snowboard K2 PLAYBACK, Black/yellow, woodcore, FLAT
Použitý tovar vypredané
Zľava 75%
395 €

100 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SN220042
Výrobca:
K2
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Flat

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Twin-tip snowboard K2 Playback je vďaka svojim vlastnostiam ideálny nástroj na pokračujúci progres v snowparku aj mimo neho. Presné nulové klenutie K2 Flatline obojstranná biaxiálna laminácia spolu s dreveným jadrom z jedného druhu dreviny zaistí mäkší flex a hravosť, takže si užiješ ako v parku na railoch a skokoch, tak na klasickej zjazdovke. Za nízku cenu sa vyzbrojíš kvalitnou zbraňou, ktorá ti pomôže maximálne progresiť v tom, čo ťa baví.

FLATLINE

Perfektná vyváženosť

Nulové klenutie spočiatku navrhnuté pre potreby medzinárodného K2 Pro teamu a teraz ohodnotené niekoľkými cenami za inováciu, čím sa K2 snowboarding stal lídrom v tomto druhu klenutia. Skvelý pocit z presne idúcej dosky, nekompromisnej ovládateľnosti a kontroly na hrane. Flatline technológia mieri k tomu, kto vyžaduje univerzálne použitie s precíznym a presným výsledkom.

Plochu snowboardu tvorí: 100% FLAT

HYBRITAPER TIP TECH

Hybritaper je spojenie osvedčenej K2 Hybritech konštrukcie a ešte väčšej redukcii použitia materiálu materiálu, v častiach kde je možné tento fakt z dôvodu zachovania pevnosti akceptovať. K2 Hybritech je najefektívnejšia cesta, ako vyrobiť veľmi odolný a výkonný snowboard. Technológia K2 Hybritech je tvorená klasickou sidewall konštrukciou tiahnucou sa pozdĺž efektívnej hrany snowboardu a na oboch koncoch tj na nose a taile prechádza sidewall do klasickej Cap konštrukcie, ktorej výhodou je predovšetkým nízka váha. Táto kombinácia oboch použitých konštrukcií prepožičiava snowboardu nielen nižšiu hmotnosť, ale aj perfektné jazdné vlastnopsti, ideálny prechod z hrany a optimálne začatie oblúka. To všetko pri zachovaní dlhej životnosti, pevnosti v skrute a výborné tlmenie vibrácií.

W1:

K2 snowboarding jadro W1 je charakteristické jedným druhom dreva s osvedčeným a mäkším flexom s ohľadom na maximálnu odolnosť. Toto jadro tvorí snowboard veľmi hravým a zábavným.

HYPER PROGRESSIVE

Veľmi presné a úplne predvídateľné krojenie v akýchkoľvek podmienkach, pri akýchkoľvek rýchlostiach a vždy zaistí bezproblémový a presný prechod z hrany na hranu. Nespočet rôznych polomerov, ktoré sú namiešané spoločne s mäkšou špičkou a pätkou a agresívnejším stredom tak, aby vám snowboard dovolil mať to správne krojenie v každom momente počas jazdy. Toto krojenie sa aplikuje predovšetkým na vyššie rady all-mountain snowboardov K2.

BIAX/BIAX - laminácia s dvojnásobne pretkanými sklenými vláknami zaisťujúca ľahkosť, výkon a mäkší flex snowboardu. Biaxiálna laminácia sa aplikuje do vrchnej a spodnej vrstvy snowboardu a týmto kombinovaním sa spoločne s voľbou dreviny v jadre nastavuje požadovaná tuhosť snowboardu, takže takto kombinované dosky sa vyznačujú mäkkým flexom.

2000 Extruded:

Rýchla a odolná sklznica, ktorá sa dobre udržuje. Je v prípade nutnosti ľahko opraviteľná.