snowboard K2 RAYGUN 2020, GREY/blue, WOODCORE, sidewall, FLAT/rocker
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 70%
429 €

130 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220039
Výrobca:
K2
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Flat / Rocker
Dĺžka:
159;
Parametre:
30,5-26-30,5 (159cm);

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Univerzálny snowboard K2 Raygun dáva neobmedzené možnosti pri rezaní oblúkov a jazdení vo voľnom teréne. Táto doska je jasnou odpoveďou, keď hľadáš všetko v jednom za skvelú cenu.

Štýl jazdy

All-mountain: Dosky All-Mountain AM sa vyznačujú všestrannosťou, vďaka čomu sú vhodné pre každú situáciu.

Fixácia viazania

Štandardná fixácia viazania je založená na insertoch umiestnených v jadre dosky, ktoré pozostávajú z niekoľkých závitových otvorov. Štandartná fixácia umožňuje upevnenie viazania v mnohých polohách vzhľadom k sebe a dosky.

Tvar dosky

directional

Tvar dosky je zodpovedný za správanie sa snowboardu počas jazdy na switch a počas jazdy v hlbokom snehovom prašane. Directional sú dosky smerové, nesymetrické a ťažisko majú posunuté dozadu (setback). Tento tvar sa používa hlavne vo freerideových snowboardoch.

Profil dosky

hybrid

Hybrid je konštrukcia spájajúca všetky predchádzajúce profily. Taká doska má charakteristické, nadpriemerné vlastnosti. Je to zložitá otázka len pre skúsených a nekompromisných riderov.

Flex

mäkký

Flex znamená tvrdosť snowboardu (tuhosť, pružnosť) a má obrovský vplyv na jeho stabilitu a pohyb. Mäkké dosky sú vhodnejšie pre začiatočníkov, lepšie sa ovládajú a ľahko idú do oblúka, ale vo vyšších rýchlostiach sú svojhlavé a nedržia dobre na hrane.

Sklznica

extrudovaná

Extrudovaná sklznica (extruded) - jednoduchá v oprave a ľahká v udržiavaní. Je trvalá a odolná poškriabaní. Zároveň je to ale najpomalšia sklznica.

Zákazníci si taktiež kúpili