snowboard BURTON PROGRESSION LTR WIDE, Green, woodcore, ROCKER
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 88%
389 €

50 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220036
Výrobca:
BURTON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Rocker
Dĺžka:
155;
Parametre:
30,6-25,5-30,6 (155cm);

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Snowboard s odolnejšou vonkajšou vrstvou proti poškriabaniu, ktorý ťa posunie o kus ďalej. Perfektný pre začínajúcich a stredne pokročilých jazdcov. Progression je hravá doska, ktorá však ponúka rýchly progres. Je vhodný do akéhokoľvek terénu, všade zaručí stabilnú a zábavnú jazdu. 3D inserty

Prehnutie

V-Rocker - Rocker začína medzi nohami a pokračuje smerom k špičke a päte. Táto konštrukcia uľahčuje jazdu ako v prašane, tak v parku a z dosky robí veľmi hravý nástroj. Vďaka vystúpeným hranám pod viazaním PDE ide doska do oblúka s väčšou silou a priľnavosťou. Je tak stabilnejší a odpúšťa mnoho chýb.

Shape

Directional Tapered - špička snowboardu je širšia ako päta, čo zaručuje hladší nájazd do oblúkov a lepšiu stabilitu v rýchlosti. V celej kolekcii od Burtonu je niekoľko typov zúženia.

Flex

Twin- toto univerzálne ohnutie ponúka zvýšený pop na päte a odolnejšiu špičku, ktorá umožňuje jazdcom ľahšie udržanie kontroly vo všetkých terénoch a podmienkach.

Jadro

Fly - klasické tip-to-tail drevené jadro od Burtonu, zlepšuje prevedenie, flexibilitu a životnosť dosky.

Squeezebox Low - patentovaná technológia, ktorá prenáša energiu z vašich nôh na špičku a pätku pre ešte lepšie oblúky a ollie. Tenšia sekcia jadra pod nohami prechádza v silnejšej a výkonnejšej oblasti medzi nohami a preč od nôh smerom k špičke a päte pre stabilnejšiu dosku, ktorá môže byť ešte výkonnejšia a ovládateľnejšia bez zbytočnej námahy.

Laminácia

Biax Fiberglass - jib-friendly nekrútiaci sa a premieňajúci feel, perfektný pre jazdenie v parku.

Sklznica

Extruded - rýchlosť, sila a skvelý pop v základni, ktorá si vyžaduje len veľmi malú údržbu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili