snowboard BURTON MAYHEM WIDE, woodcore, sidewall, CAMBER
Použitý tovar vypredané
Zľava 83%
445 €

80 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SN220034
Výrobca:
BURTON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Konštrukcia: sidewall

Určenie: all-mountain

Tvrdosť: 4

Určenie: all-mountain freestyle

Sidewall

Prelom vo vývoji sidewallovej konštrukcie - 10:45 Sidewall optimalizuje dokopy dva uhly skosenia steny sidewallu a účinne tak absorbuje nárazy, čo ocenia predovšetkým agresívni jazdci, ktorí potrebujú dokonalú konštrukciu hrán.

Directional shape

Klasický, univerzálny tvar, o kúsok dlhší nose ako tail ale stále dávajúci dosť komfortu pre jazdenie takmer kdekoľvek.

Dualzone EGD

Vystuženie strán dosky po celej jeho dĺžke, drevené vlákna pri zadnom i prednom okraji snowboardu nasmerované kolmo k smeru jazdy; Dualzone Engineered Grain Direction tak zaisťuje precíznu kontrolu nad hranami.

Grip & Rip Edge Tune

Vyskúšané a presné hrany perfektne padnú rezaným oblúkom a narežú hory na kúsočky.

Infinite Ride

Vďaka technológii Infinite Ride môže Burton vyrábať snowboardy, ktoré sú neuveriteľne odolné; ide o systém podobný procesom používaným v automobilovom priemysle - spočíva v tom, že každá doska, pred tým ako opustí továreň, podstupuje tvrdé zaťažkávacie skúšky imitujúce reálnu dlhodobú záťaž pri jazdení, takže doska ide od prvého dňa stále rovnako, sezónu za sezónou.

Negative Core Profile

Tenšia sekcia jadra medzi viazaniami pre lepšiu flexibilitu, viac freestylu. Perfektné v parku, rampe a na trubke, tieto dosky excelujú takmer všade.

Pro-Tip

Burton zase raz prvý. Ľahká, profilová špička a pätka zmenšuje hmotnosť, zlepšuje možnosti jazdy v prašane a pridáva doske na sile a životnosti. Otočíte hneď o 180 viac.

Sintered Base

Veľmi trvanlivá a porézna sklznica. Naše sinterované sklznice majú lepšiu absorbciu vosku čo má za následok väčšiu a lepšiu kĺzavosť po snehu.

Super Fly Core

Sendvičová stavba jadra z tvrdého a mäkkého dreva dáva doske lepšiu reaktívnosť, pružnosť a ušetrenie váhy.

Triax Response Fiberglass

Ľahká triaxiálna laminácia - jedna pozdĺžna vrstva laminátov, prekrytá dvoma ďalšími vrstvami diagonálnych laminátových vlákien - určuje torznú pružnosť pre precíznejšie nastúpenie a výjazd oblúka a dokonalé držanie hrany.