dámsky snowboard FORUM CRAFT, woodcore, CAMBER
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 50%
435 €

220 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN220021
Výrobca:
FORUM
Pre koho:
Dámske
Prehnutie:
Camber
Dĺžka:
144;
Parametre:
26,2-22,1-26,2 (144cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Craft je oceňovaná freestylová doska tvaru twin, ktorá je preverená od parku po rampu aj všade inde. Future Snowboard Magazine ocenil Craft cenou MVP a prestížny TransWorld SNOWboarding v jeho teste označil známkou "Good Wood". Tieto ocenenia iba potvrdzujú skutočnosť, že ide pri jednej z najlepších freestylových platní na trhu. Jadro Our SuperGNARLE, konštrukcia vlákien Triax a čisté línie tvaru umožňujú doske Craft jazdu ako vo sne.

Core: SuperGNARTMLE

Prvá z našich jadier, využívajúca technológiu Grain Belt a prvotriedne drevo pre živú, štýlovú jazdu. Toto jadro je použité v mnohých z našich najpopulárnejších dosiek.

Grain Belt

Pomocou krútenia vrstiev dreva vo vnútri jadra sme schopní zvýšiť silu dreva proti tlaku asi desaťkrát. Táto konštrukčná technológia zvyšuje odolnosť našich jadier v mieste pod viazaním, ktoré je najčastejšou príčinou porušenia dosky. Zlepšenie kontroly dosky na hrane a tiež jej citlivosti sú niektoré z ďalších proporcií tohto designu. Hľadajte jadrá s "LE" a užívajte dlhodobo svieži pocit dosky, ktorý práve vyšiel z výrobnej linky.

Laminates: Triax

Dostanete hladkú pružnosť od špičky po pätu so zvýšenou celistvosťou pri napätí pre spoľahlivý výkon vo všetkých podmienkach. Konštrukcia obsahuje tri vrstvy s orientáciou vlákien 0° a ±45º.

Base: Formula

Tak ako závodné auto, ktoré poslúžilo na inšpiráciu, je táto sklznica tá najrýchlejšia. S vhodnou údržbou zostane rovnako rýchla po celú sezónu.

Board Shape: Twin

Core Profile: Twin

Flex (out of 10): 4

Konštrukcia: camber

Určenie: freestyle

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili