lyže VOLKL RACETIGER GS 2020, UVO, Speedwall, Woodcore, grip walk + Marker Motion 12 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 65%
1 195 €

420 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY221539
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker motion 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
175;
Parametre:
114-69-97 (175cm);
Rádius:
18,3 (175cm);
Stred:
69 (175cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Racetiger GS sú závodné lyže vystužené titanalom určené na obrovský slalom. Vďaka technológiám sa lyže búdu správať perfektne pri rýchlej agresívnej jazde s dlhými oblúkmi na upravenej zjazdovej trati. Pre jednoduchšie zahájenie oblúka majú lyže na špičke prehnutie Rocker.

Technológie:

  • Powered by Titanium : Pridaná vrstva z titanalového plechu tlmí nežiadúce vibrácie a dodáva lyžiam maximálnu stabilitu pri vysokých rýchlostiach.
  • Speedwall Multilayer Woodcore : Časť z tvrdého dreva bezprostredne priliehajúca k postranným sidewallom spôsobí vyšší prenos sily. Nízka hmotnosť mäkkej časti v strede jadra prináša väčšiu obratnosť a ovládateľnosť a znižuje celkovú hmotnosť lyží
  • Tip Rocker : Profil Tip Rocker má variabilnú dĺžku hrany v oblasti špičky. Opačný priehyb (rocker) je mierny. Variabilná dĺžka hrany v oblasti špičky uľahčuje zatáčanie. Profil camber v strednej a pätovej časti lyže zaisťuje kontrolu nad lyžami a stabilitu pri jazde ako pre začiatočníkov, tak aj pre stredne pokročilých lyžiarov.
  • Full Sidewall : Priamy a silný prenos energie na hrany pozdĺž celej dĺžky lyží.
  • 3D.Glass : V porovnaní s klasickou glass konštrukciou, trojrozmerná a viacnásobne skladaná sklenená vrstva v oblasti viazania zvyšuje priľnavosť hrán a poskytuje živší odraz v oblúkoch.
  • UVO.3D : Ultimate Vibration Object - prestavuje prvú aplikáciu voľne sa pohybujúceho predmet, ktorý tlmí vibrácie v rozsahu 360° a minimalizuje rušivé vibrácie lyží. Pri kontakte lyže so zvlneným terénom nevyhnutne dochádza k vzniku ,,vibrácií,, Najmä špička lyží sa rozhýbe všetkými smermi - nielen pozdĺž lyží Technológia UVO tieto vibrácie preukázateľne znižuje a zaručuje tak pokojnejšiu, stabilnejšiu presnejšiu jazdu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili