dámske lyže FISCHER MY TURN BRILLIANT selection 2020, grip walk + Fischer RS 10
vypredané
Zľava 86%
669 €

100 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220996
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer RS 10
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Dámske lyže Fischer Brilliant My Turn RT so slalomovou geometriou z j rady BRILLIANT SELECTION. Vnútri sa ukrýva drevená sendvičová štruktúra s Titalovými a karbónovými výstužami. Lyže sú vybavené kvalitnou race podložkou RACETRACK. Podložka RACETRACK dovoľuje lyžiam maximálny možný priehyb pri zaťažení v oblúku, necháva tak vyniknúť dynamickým vlastnostiam materiálu.

Ponúka výhody rýchleho a jednoduchého prenastavenia rozstupu medzi pätkou a špičkou viazania na rôzne dĺžky skeletu topánky (modifikácia rail systému). BRILLIANT SELECTION predstavuje výber piatich ikonických modelov z kolekcie FISCHER. Ide o rôzne typy lyží, ktoré sú vždy kľúčové pre svoju kategóriu.

Tieto modely boli prepracované za použitia jších materiálov a obdarené niektorými delikátnymi detailmi. BRILLIANT My Turn nadväzujú na najobľúbenejší dámsky model z bežnej kolekcie, teda na My Turn 68. Oproti My Turn 68 sú vybavené výraznejšou podložkou RACETRACK, ktorá je celkovo robustnejšia a prispôsobená viac agresívnejšej jazde po hranách.

Lyže navyše disponujú ďalšími výstužami, ktoré im dodávajú na tuhosti a okrem iného tiež tvoria ich charakteristický high end vzhľad. Tieto lyže vedia byť naozaj rýchle, svedčí im dynamická slalomová jazda, oblúky po hranách a svižné tempo.

Technológie:

Poplar Wood Core : Drevené jadro, ktoré napomáha ovládateľnosti lyží.

Sandwich Sidewall Construction : Drevené jadro kombinované s ABS bočnicami v klasickej sendvičovej konštrukcii pre vyvážený ohyb a dokonalú reakciu pri odraze.

Brilliant Selection Carbon : Výstuž z jednosmernej karbónovej štruktúry s usporiadaním v smere zaťaženia rozvíja výrazne dynamické vlastnosti lyží. Taktiež napriek nižšej hmotnosti zachováva rovnakú stabilitu ako bežná karbónová výstuž.

RaceTrack : Podložka RaceTrack má optimalizovaný flex s voľným prehybom pre dokonalý kontakt so zjazdovkou.

Sintered Bases : Sintrovaná sklznica má dlhšiu životnosť.

Women BMP : Montážny bod viazania je mierne vpredu a umožňuje lyžiarkam ľahšie zatáčať a šetriť silu.

On-Piste Rocker : Kratšia kontaktná dĺžka špičky lyže uľahčuje nasadenie do oblúka.