lyže HEAD WORLDCUP REBELS i.SL, worldcup sandwich technology + Tyrolia SP 12
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 67%
897 €

300 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220689
Výrobca:
HEAD
Viazanie:
Tyrolia SP 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
165;
Parametre:
122-66-107 (165cm);
Rádius:
11,5 (165cm);
Stred:
66 (165cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyža Worldcup Rebels i.SL vylepšená materiálom Graphene, prináša lepší výkon čo sa týka rýchlostí a zatáčania. Táto agresívna slalomová lyža je navrhnutá pre tesné, precízne zákruty a preteky s víťaznou kontrolou. Táto ľahká, silná a perfektne vyvážená lyža je vylepšená o materiál Graphene a ťaží z ručne vyrobenej sendvičovej konštrukcie Worldcup, ktorá má schopnosť okamžitej odozvy. Táto lyža taktiež ponúka inteligenciu v schopnosti reagovať vďaka KERS a technológii Intelligence, ďalej vylepšené priľnutie a zrýchlenie Rebel Camber.

Technológia:

KERS - Počítačom riadené piezoelektornícke zariadenie, ktoré ukladá energiu lyže a uvoľňuje ju na konci každej zákruty. Vlastne sa jedná o také turbodúchadlo Vašich lyží.

INTELLIGENCIA - Pizoelektrické vlákna absorbujúce vibrácie rýchlosťou svetla. Ak idete na lyžiach rýchlejšie, Inteligencia™ robí Vašu lyžu tuhšou a zvyšuje stabilitu. Prispôsobuje sa tomu, kde a ako lyžujete.

Sendvičová konštrukcia WORLDCUP - Základná konštrukcia vynájdená Howardom Headom v 40. rokoch, zdokonalená a ručne vyrobená tými najlepšími lyžiarskymi technikmi v modernom svete. Vertikálne laminátové a drevené jadro je obalené rýchlostnými fenolickými bočnicami a tým najkvalitnejším Titanalom. Toto je najrýchlejšia konštrukcia na planéte.

Závodná štruktúrovaná vysokorýchlostná sklznica UHM C - Najvyššia kvalita, najrýchlejšia sklznica a povrchová úprava, akú človek spoznal. Technici, ktorí tieto lyže vyrobili pre našich rebelov vo Svetovom pohári, používajú rovnaké materiály a stroje, aby túto desivo rýchlu sklznicu a štruktúru vložili do Vašich lyží.

Camber Rebel - Dnes je rebelské mať camber. Vďaka nemu Vám, ako rebelovi Svetového pohára, ktorý vo vás drieme, ponúkame výbušné zrýchlenie a vynikajúce držanie hrany.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili