dámske lyže SALOMON W-MAX 8, woodcore, powerframe + Salomon XT 10
vypredané
Zľava 65%
560 €

200 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220616
Výrobca:
SALOMON
Viazanie:
Salomon XT 10
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Dámske lyže Max 8 poskytujú stabilitu a ľahké zatáčanie.

Konštrukcia lyže Powerframe vystužená bazaltovými vláknami zlepšuje priľnavosť lyží a Carve Rocker zjednodušuje zatáčanie a kontrolu rýchlosti. Drevené jadro zaisťuje stabilitu a odraz so zvýšenou odolnosťou a zníženou hmotnosťou. Lyže disponujú ľahko zdvihnutými pätami pre kontrolu za všetkých podmienok. Vďaka ochrane špičky a päty vám lyže vydržia dlhšie.

TECHNOLÓGIE:

Pulse pad/ Oversize pulsepad : Elastomerová vrstva pozdĺž hrany lyže pomáha eliminovať vibrácie a zaisťuje kľudnejší a hladší kontakt so snehom.

Basalt layer : Čadičové vrstvy po celej dĺžke lyže, čadičová vrstva poskytuje vynikajúce tlmenie a absorpciu vibrácií.

SINGLE TI : Jediná vrstva titanovej výstuže v hornej časti jadra zaistí veľkú priľnavosť hrán, efektívny prenos energie a živosť lyží.

TIP & TAIL PROTECTOR : Chránič špičky a pätky lyže zvyšuje životnosť a zaisťuje vizuálnu príťažlivosť lyží aj po intenzívnom používaní.

Carver Rocker : Extrémne krátky a nízky rocker v kombinácií so širokým krojením špičky poskytujú viac ovládateľnosti a ľahšie zatáčanie, bez obetovania precíznosti, stability či držania hrán.

OVERSIZE ACTIVE CONTACT SIDEWALLS : Stredná sendvičová konštrukcia (70%). Priľnavosť hrán a plynulé rozvrhnutie energie na zjazdovke. Sendvičová konštrukcia s ABS. Jemný prenos síl a perfektná priľnavosť hrán.

EDGE AMPLIFIER : Prepracovaný, plne integrovaný systém lyží Edge Amplifier prenáša omnoho efektívnejšie vertikálnu energiu na hrany lyží a docieli tak maximálne držanie hrán aj na zľadovatenom povrchu, navyše uľahčuje prejazd oblúkom.