lyže VOLKL RACETIGER SC 2020, Uvo 3D, full sensor woodcore, tip rocker, grip walk + Marker Motion 12 ( TOP stav )
vypredané
Zľava 65%
973 €

350 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220590
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker motion 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Carvingové lyže značky Volkl. Nový Racetiger SC s tip rocker je skonštruovaný pre veľmi rýchle a obratné zákruty a zároveň poskytuje veľa jazdného komfortu. Táto pôsobivá kombinácia je možná vďaka integrácii systému 3D.Glass, Powered by Steel a vykrojenia s prispôsobenou flex a tip geometriou, ktoré sú doplnené technológiou UVO 3D.

UVO vytvára výrazné tlmenie vibrácií lyže. Konštrukcia 3D.Glass je vybavená vrstvami zo sklenených vlákien, ktoré sú uložené trojrozmerne na lyžiach namiesto obvyklých vodorovných pásov. To umožňuje väčšiu zmenu tvaru a zovretie hrán. Väzba vMotion3 s možnosťou GripWalk zaisťuje, že sa všetka sila prenesie z topánky na lyže.

Technológie:

3D Glass je vývojom spoločnosti Völkl, ktorá ďalej zlepšuje celkový lyžiarsky výkon a stabilitu aj v kritických snehových podmienkach. V porovnaní s klasickými sklennými konštrukciami vedú trojrozmerné a mnohonásobne poskladané sklenené vrstvy v špičke a v zadnej časti k zvýšenej priľnavosti hrán a k výraznejšiemu odrazu pri odbočovaní.

Full sidewall - Priamy a silný prenos energie po celej dĺžke.

Powered by titanium - Vďaka titánovej podpore sú lyže obratné a dynamické. Z rýchlej reakcie tejto konštrukcie profitujú predovšetkým priaznivci tvrdého, rýchleho a agresívneho štýlu jazdy.

rMotion2 GW s výrazne lepším prenosom sily a ľahšou reguláciou lyží. Pretekársky orientovaný rMotion2 GW je kompletný systém, ktorého výrazne ľahšia doska Race plate zaisťuje optimálny ohyb a priľnavosť. Najdôležitejšou hnacou silou tejto konštrukcie je o 20% širšia konštrukcia, ktorá umožňuje výrazne lepší prenos energie a kontrolu. Špička Xcell eliminuje rýchle a tvrdé otrasy a udržuje lyžiarku v strede. Mechanizmus päty Twin Cam X tiež zaisťuje pohodlie a stabilitu.

UVO je prvý voľne sa otáčajúci tlmič vibrácií, ktorý používa špičkovú technológiu tlmenia vibrácií, aby minimalizoval rušivé vibrácie lyží. Terén pod zjazdovkou nevyhnutne generuje vibrácie, ktoré zase uvedú lyže do pohybu. Výrazne to narušuje plynulosť jazdy na lyžiach a sťažuje držanie na hrane lyže. Revolučná technológia UVO na to reaguje vďaka osvedčenému tlmeniu v podobe znížených vibrácií v horizontálnom a vertikálnom smere, ako aj po celej dĺžke lyže.