lyže VOLKL RACETIGER SC UVO 2020 YELLOW, FULL sensor WOODCORE, grip walk + Marker Motion 10
Použitý tovar zľava vypredané poškodené
Zľava 89%
850 €

100 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220578
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker motion 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Predstavujeme Vám model Völkl Racetiger SC. Jedná sa o kvalitné športové lyže určené predovšetkým pre lyžiarov, ktorí uprednostňujú slalomky. Vďaka svojmu stredu bude táto lyža vhodná ako na upravenú, tak aj neupravenú zjazdovku, na celodenné lyžovanie.

Vďaka svojej konštrukcii sú lyže veľmi stabilné a ľahko ovládateľné. Model obsahuje celý rad konštrukčných prvkov, ktoré dohromady dokonale fungujú ako celok. Základom je upravené drevené jadro Full Sensor Woodcore, zosilnené pásom dynamickej ocele Powered by steel.

To všetko dopĺňa tvar prehnutia s ľahko dvihnutou špičkou Tip Rocker a tlmičom nežiaducich vibrácií UVO (dokáže tlmiť v troch nezávislých rovinách). 3D Glass technológia - 2x vrstva sklolaminátu, na špičke a päte poskladaná do 3D napomáha lyžu zrýchľovať pri výjazde z oblúka a lepšie držať na hrane.

Racetiger SC Vás zaujme svojím moderným športovo poňatým dizajnom. Najlepšie vlastnosti lyže zažijete na tvrdej, upravenej zjazdovke, ale tento model drží dobre aj na zľadovatenej zjazdovke. Ideálne pre lyžiarov, čo majú radi športové modely na celý deň. Túto lyžu sme pre Vás vybrali, pretože pomer ceny a kvality je u tohto modelu vynikajúci.

Vlastnosti:

  • Točivosť a stabilná jazda
  • Jednoduchá ovládateľnosť
  • Drží na ľade
  • Dynamický nástup do oblúka