dámske lyže ROSSIGNOL NOVA 4 CA 2020, blue, carbon, On-Trail Rocker, Assist Flex + Look Xpress 10
Použitý tovar vypredané
Zľava 49%
449 €

230 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220513
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look Xpress 10
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Kvalitné lyže Rossignol Nova 4 CA sú perfektná voľba pre ženy, ktoré uprednostňujú pokojnejšie tempo jazdy. Drevené jadro s LCT konštrukciou, pružnejší flex a karbónové vlákna napomáhajú pohodlnému ovládaniu pri zmenách smeru jazdy a poskytujú plynulý prechod z hrany na hranu. Z lyžami NOVA 4 CA dosiahnete perfektné karvingové oblúky a spoľahlivú kontrolu aj keď najazdíte vysokou rýchlosťou.

Technológie:

Konštrukcia Cap:Lyže s touto konštrukciou sa ľahko a plynule ovládajú a poskytujú dlhú životnosť.

LCT Construction:Je jednoduchšia forma pretekovej konštrukcie LCT Technology, ktorá minimalizuje kmitanie koncov lyže, zabezpečuje pokojnejšie správanie počas jazdy a pohodlnejšie ovládanie. Náležite je použitá na lyžiach pre stredne a mierne pokročilých lyžiarov.

Asist Flex:Mäkké a pružné lyže, ktoré umožňujú jednoduché ovládanie.

Vystuženie Carbon:Formula 1 medzi vláknami. Karbónové vlákna majú nízku hmotnosť a mechanické vlastnosti sú neprekonateľné. Poskytujú spoľahlivý grip, energiu a akceleráciu. Síce to vyžaduje mnoho práce prispôsobiť ich jadru a flexu, ale výsledkom je jedinečný kontakt zo snehom dych berúci výkon.

On Trial Rocker:Profil CAMBER obsahuje na 90% dĺžky lyže tradičný priehyb pre výbušnú energiu a držanie na hranách, a mierny 10% ROCKER priehyb na špičke, vďaka ktorému je štart oblúku plynulejší a jednoduchší.

Tvar vykrojenia Oversize:Prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.