lyže ROSSIGNOL HERO ELITE SHORT TURN, E-ST titanal, Power Turn + Look NX 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 63%
889 €

330 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220509
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look NX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Živé slalomové lyže HERO ELITE ST Ti skrývajú pretekovú agresivitu spojenú s komfortom, ktorý je pre nás na zjazdovkách veľmi potrebný. Stabilitu počas jazdy si na týchto beštiách užijú najmä športovo ladení lyžiari, ktorí si trúfajú v rýchlosti zavrieť oblúk a využiť nahromadenú energiu pre ďalší rýchly oblúk. Lyže Hero Elite ST Ti argumentujú v rýchlych slalomových oblúkoch sendvičovou konštrukciou posilnenou titanalovou vrstvou, 68mm pod viazaním a LCT technológiou, ktorá eliminuje zadný flex a je zárukou maximálnej stability a optimalizácie trasy oblúka.

Technológie:

  • Poplar Wood Core - Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosťou lyže.
  • Line Control Technology (LCT) - Integrovaný nosník v strede jadra eliminuje počet kmitov lyže, čím zabezpečuje stabilitu a dynamickú kontrolu dráhy lyží.
  • On Trail Rocker - Rocker profil na špičke lyže umožňuje plynulé nasadenie do oblúku s vynaložením menšieho úsilia.
  • Sidewall - Konštrukcia Sidewall je zložená z vrstiev materiálov a vertikálnych bočných stien po celej dĺžke lyže. Poskytuje lyžiam optimálny grip na hranách, presnosť, rovnováhu a energiu.
  • Titanal Výstuže - Titanalová vrstva optimalizuje tlmenie, stabilitu a torznú tuhosť pre maximálnu presnosť a výkon pri zjazde.