lyže ROSSIGNOL HERO ELITE SHORT TURN, titanal, prop tech, power turn + Rossignol Axial 120
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 78%
889 €

200 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220508
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Rossignol Axium 120
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
167;
Parametre:
122-68-104 (167cm);
Rádius:
13 (167cm);
Stred:
68 (167cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Živé slalomové lyže HERO ELITE ST Ti skrývajú pretekovú agresivitu spojenú s komfortom, ktorý je pre nás na zjazdovkách veľmi potrebný. Stabilitu počas jazdy si na týchto beštiách užijú najmä športovo ladení lyžiari, ktorí si trúfajú v rýchlosti zavrieť oblúk a využiť nahromadenú energiu pre ďalší rýchly oblúk. Lyže Hero Elite ST Ti argumentujú v rýchlych slalomových oblúkoch sendvičovou konštrukciou posilnenou titanalovou vrstvou, 68mm pod viazaním a LCT technológiou, ktorá eliminuje zadný flex a je zárukou maximálnej stability a optimalizácie trasy oblúka.

Technológie:

Poplar Wood Core - Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosťou lyže.

Line Control Technology (LCT) - Integrovaný nosník v strede jadra eliminuje počet kmitov lyže, čím zabezpečuje stabilitu a dynamickú kontrolu dráhy lyží.

On Trail Rocker - Rocker profil na špičke lyže umožňuje plynulé nasadenie do oblúku s vynaložením menšieho úsilia.

Sidewall - Konštrukcia Sidewall je zložená z vrstiev materiálov a vertikálnych bočných stien po celej dĺžke lyže. Poskytuje lyžiam optimálny grip na hranách, presnosť, rovnováhu a energiu.

Titanal Výstuže - Titanalová vrstva optimalizuje tlmenie, stabilitu a torznú tuhosť pre maximálnu presnosť a výkon pri zjazde.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili