freestyle lyže ROSSIGNOL SPRAYER 2021, cap, grip walk, TWINTIP, poplar woodcore + Look Xpress 10 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 45%
398 €

220 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220495
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look Xpress 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Twintip / Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
138;
Parametre:
110-80-103 (138cm);
Rádius:
12 (138cm);
Stred:
80 (138cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Juniorské zjazdové lyže Rossignol SPRAYER 2 sú all-mountain freestyle twin lyže pre budúcich freestylistov. Vďaka drevenému jadru, Jib Tip špičke a ROSSITOP cap konštrukcia prináša táto lyža životnosť a nízkou hmotnosťou a väčšou odolnosťou pre freestylové a all-mountain pokroky. Tradičný priehyb a vykrojenie poskytuje výkonnosť a spoľahlivé držanie na hrane.

Drevené jadro

Nízka hmotnosť

Technológie:

ROSSITOP:Lyže s konštrukciou CAP sú posilnené vrchnou vrstvou ROSSITOP, ktorá lyžu obaľuje od hrany až ku druhej hrane. Táto konštrukcia pomáha vytvoriť lyže, ktoré sú veľmi jednoduché k použitiu, pohodlné a odolné.

POPLAR WOODCORE : Cenovo dostupnejšia konštrukcia (bez bočných zvislých stien) je veľmi ľahká a odolná voči poškodeniu. Dodáva tak lyžiam nízku hmotnosť a komfortné jazdné vlastnosti. Jadro z dreva topoľa je zárukou jedinečnej pružnosti a tlmením vibrácií.

CAP : Lyže s konštrukciou CAP sú posilnené vrchnou vrstvou ROSSITOP, ktorá lyže obaľuje od hrany ku hrane. Táto konštrukcia pomáha vytvoriť lyže, ktoré sú veľmi ľahko ovládateľné, pohodlné a odolné. Poskytuje dlhodobú životnosť.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili