lyže HEAD SUPERSHAPE i.MAGNUM, KERS, WC sandwich technology + Tyrolia SP 120
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 71%
650 €

190 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220408
Výrobca:
HEAD
Viazanie:
Tyrolia SP 120
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
163;
Parametre:
120-71-106 (163cm);
Rádius:
12,4 (163cm);
Stred:
71 (163cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Model HEAD i.Supershape Magnum je superhrdina a legenda v lyžiach v jednom. Zaručene bude Váš nový obľúbený lyžiarsky spoločník. Ak ste nikdy nezávodil, nebojte sa Na týchto lyžiach sa budete cítiť ako pretekár, ale po celý deň si zalyžujete tak ako len Vy budete chcieť. Táto lyža je výnimočná, skvelá voľba aj pre carvingové fanatikov.

Môžeme vás uistiť, že tieto lyže predčí Vaše očakávania a budete sa tešiť na ďalší deň na zjazdovke. Vyvinuté s najdokonalejším materiálom, ktoré ľudstvo pozná - Graphene ocenené Nobelovoucenou. Graphene World Cup Sandwich Cap Construction je konštrukcia lyže s vyváženou kombináciouľahkého materiálu Graphene a tvrdým Titanalom. Maximálny výkon, to sú lyže s touto konštrukciou - extrémna pružnosť a reakcie na podložku.

Race Structured UHM C Base Najvyššia kvalita, najrýchlejšia sklznica a finálna úprava, ktoré ľudstvo pozná. Technici, ktorí projektujú Head lyže pre našich HEAD REBELS pretekárov Svetového pohára používajú rovnaký materiál a brúsky na tieto desivo rýchle sklznice.

Graphene Graphene PRESUN ROVNOVÁHY SILY HRAJTE SVOJU NAJLEPŠIU ŽIVOTNÚ HRU S GRAPHENE Najsilnejší a najľahší materiál na svete: Graphene. Graphene objavený v roku 2004 je tvorený jedinou dvojrozmernou vrstvou atómov uhlíka. Tento materiál má 200 krát väčšiu hranicu pevnosti ako oceľ, čo z neho robí najdôležitejšiu látku pre vývoj nových rámov tenisových rakiet HEAD s výnimočnými vlastnosťami. Vlastnosti: Graphene je najsilnejší a najľahší materiál na svete. V konštrukcii rakiet HEAD umožňuje presun hmotnosti zo srdca do hornej časti hlavy a do rukoväte rakety. Vďaka tomuto optimalizovanému premiestneniu hmotnosti v rakete môžu hráči pri údere lopty generovať viac kinetickej energie. S menšou námahou je vyvíjaná väčšia sila.

Technológia Graphene je integrovaná do srdca rakety, robí ju stabilnejšou a zaisťuje optimalizované rozloženie hmotnosti. Hmotnosť bola presunutá do hornej časti hlavy a do rukoväte rakety, čím je zaistená lepšia ovládateľnosť a vyššia hybnosť švihu.

Era 3.0 S RAD SUPERSHAPE DOSTAL NÁZOV SUPERSHAPE KVÔLI ZÁMERU, NA KTORÝ BOL VYTVORENÝ A TO DOKONALO. Teraz, rad Supershape bol obohatený o technológiu ERA 3.0 S. Je to športová verzia mnohých vzhľadov, navrhnutá so závodnou inováciou a inšpiráciou, teraz novo s technológiami Rocker, Radius a Odpružením.

S úplne unikátnym V-Tvarom nejde o obyčajnú novú lyžu, ale ide o úplne odlišnú skúsenosť z lyžovania. Nový model Supershape s technológiou ERA 3.0 S je kombináciou všetkých carvových štýlov, závodných technológií a navyše obohatený zatáčacím mechanizmom a schopnosťou lyže nadchnúť lyžiarov všetkých úrovní. 10% rocker a 90% klenutie sú skombinované tak, že vás nadchnú. S dodatočnou vrstvou vlákien Intelligence ponúka explozívnu silu, kontrolu a odozvu.

S lyžami HEAD s technológiou ERA 3.0 sa jednoduchšie lyžuje a poskytujú väčšiu šírku výkonového pásma v akomkoľvek teréne. A zo skalných pretekárov alebo univerzálnych voľnoštýlových - čo je 80% z našich zákazníkov - robia lepších lyžiarov. Každý teraz môže lyžovať. A lepšie.

ALLRIDE ROCKER Vynikajúce riadenie a lepšia schopnosť plávať. Do každého modelu vkladáme vysoko cielené množstvo rockeru, aby sme zaistili maximálny výkon pre všetky lyžiarske úrovne. Ovládanie je pre všetkých lyžiarov jednoduchšie a je tiež dosiahnuté vyššej univerzálnosti v mäkkom snehu.

PROGRESÍVNY RÁDIUS Pre senzačné zatáčanie. Bežný rocker núti lyžiarov dávať lyže viac od seba, aby mali kontakt od špičky po pätu. Pri progresívnom rádiuse treba až o 50% menšie rozpätie, aby ste si mohli vychutnať plný hranový kontakt. Viac hrany na snehu = lepšie držanie hrany.

ODPRUŽENIE INTELLIRISE Pre cielenú stabilitu. Presúvame naše legendárne piezoelektrické vlákna Intellifi Bersi do špičky lyže. Sú odstránené nepríjemné vibrácie špičky, ktoré sa objavujú pri bežných rockeroch. Tieto lyže sú na to príliš chytré.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili