lyže FISCHER BRILLIANT THE CURV 2020, Aramid Diagotex, grip walk + Fischer RSW12
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 57%
989 €

430 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220326
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer RSW12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
164; 171;
Parametre:
124-72-109 (164cm); 121-72-106 (171cm);
Rádius:
13 (164cm); 15,5 (171cm);
Stred:
72 (164cm); 72 (171cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Koncept RC4 THE Curve v luxusnom prevedení z edície BRILLIANT SELECTION. Základom je drevená sendvičová štruktúra s titanalovými a aramidovými výstužami. Lyže sú vybavené skvelou race podložkou RACETRACK a viazaním MBS 12, ktoré umožnia jednoducho zapnúť topánky s GRIP WALK podrážkami.

Podložka RACETRACK dovoľuje lyžiam maximálny možný priehyb pri zaťažení v oblúku, necháva tak vyniknúť dynamickým vlastnostiam materiálu. Ponúka výhody rýchleho a jednoduchého prenastavenia rozostupov medzi pätou a špičkou viazania na rôzne dĺžky skeletu topánky (modifikácia rail systému).

BRILLIANT SELECTION predstavuje výber piatich ikonických modelov z kolekcie FISCHER. Ide o rôzne typy lyží, ktoré sú vždy kľúčové pre svoju kategóriu. Tieto modely boli prepracované za použitia jších materiálov a obdarené niektorými delikátnymi detailmi.

Geometria lyží BRILLIANT THE Curve je prispôsobená čo najvyššiemu výkonu na upravených zjazdovkách. Ide o lyže s modernou širšou formou, ktorá im prepožičiava vlastnosti zjazdového tanku. Veľký rádius robí z tohto modelu univerzálne náčinie pre skúsených lyžiarských nadšencov, čo chcú jazdiť naozaj rýchlo. BRILLIANT THE curve majú nekompromisné jazdné vlastnosti a sú určené pre výborných lyžiarov, pre borca ​​s inštinktom predátora.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili