lyže FISCHER RC4 THE CURV 2022, diagowrap, carbonbridge, radical triple radius, grip walk + Fischer Z13
Použitý tovar vypredané
Zľava 53%
1 105 €

530 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220301
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer Z13
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Fischer THE CURV sú mimoriadne blízko k profesionálnemu vybaveniu zo Svetového pohára, ale stále vhodné na zjazdovku. THE CURV sú extrémne výkonné lyže vďaka veľmi kvalitným technológiám: Trojitý rádius umožňuje doposiaľ nedosiahnuteľné dynamické oblúky, koncept Progressive Sidecut znamená, že lyže majú optimálne rozmery pre preferovaný lyžiarsky štýl a karbónový laminát Diagotex je známy z pretekania. Zaisťuje perfektný oblúk. Dvojdielna doska Curv Booster zaisťuje veľmi rýchle zatáčanie a zaisťuje optimálny prenos výkonu. To znamená, že každý oblúk je jednoducho úchvatný!

Trojitý rádius: Trojitý rádius THE CURV umožňuje lepšiu kontrolu a prenos sily po celú dobu jazdy - začína hneď pri zahájení oblúka a cez fázu sklzu po hrane až do konečného zrýchlenia na konci oblúka.

Diagotex:DIAGOTEXTM je inovatívna diagonálna uhlíková mriežka pre najlepšiu torznú stabilitu. DIAGOTEXTM pomáha vyvažovať odstredivé sily v rýchlych oblúkoch, aby ste zostali dokonale v oblúku pre maximálny výkon a stabilitu smeru jazdy.

Presný oblúk:Lyže sa vyrábajú v rôznych dĺžkach - každá je perfektná pre iný lyžiarsky štýl. Každá dĺžka tak ponúka dokonale vyvinutú konštrukciu Trojitého polomeru pre dokonalé krátke, stredné alebo dlhé oblúky.

Curv Tech: Tie najlepšie a najviac inovatívne materiály sa používajú v rade THE CURV, aby vytvorili jedinečné závodné lyže na zjazdovku. Vďaka priekopníckej konštrukcii, vysoko kvalitnej výrobe, trojitému polomeru, Titanalu a karbónovým komponentom sa lyžovanie na zjazdovke posunie na úplne nový rozmer z hľadiska presnosti a výkonu.