lyže FISCHER RC4 WORLDCUP SC, titan, woodcore + Fischer MBS 13 ( TOP stav )
vypredané
Zľava 58%
814 €

350 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220287
Výrobca:
FISCHER
Viazanie:
Fischer MBS 13
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Tieto populárne závodné lyže so špičkovými vlastnosťami značky Fischer sa radia do kategórie pretekárskych lyží na Svetovom pohári. Disponujú sendvičovou konštrukciou, dreveným jadrom s dvojitou titanalovou platňou o hrúbke 0,8 a 0,5mm, vďaka čomu je lyža pevnejšia a stabilizovanejšia aj pri extrémnej rýchlosti.

Drevené jadro je kombinované s bočnicami ABS pre vyvážený ohyb a dokonalú reakciu. Optimalizovaný flex s voľným prehybom a všetky špičkové materiály a vlastnosti zaručujú dokonalý kontakt so zjazdovkou a priamy prenos síl.

Technológie:

Beech Poplar Wood Core : Jadro s dokonalou kombináciou ľahkosti a rovnováhy flexu pre vyváženú tvrdosť a dobrú stabilitu.

Sandwich Sidewall Construction : Drevené jadro kombinované s ABS bočnicami v klasickej sendvičovej konštrukcii pre vyvážený ohyb a dokonalú reakciu.

Air Carbon Ti 0.8 : Drevené jadro vystužené dvojitým Titanalom o hrúbke 0.8 mm.

Hole Ski Technology : Nižší moment zotrvačnej hmoty vďaka zníženiu váhy špičky a pätky lyží znamená skrátenie doby kmitania a zníženie vibrácií, čím zlepšuje kontrolu nad lyžami.

RaceTrack : Podložka RaceTrack má optimalizovaný flex s voľným prehybom pre dokonalý kontakt so zjazdovkou.

World Cup Tunning : Hrany a sklznica dostávajú neobyčajne presnú finálnu World Cup úpravu na najmodernejšej brúsnej linke na svete.

Sintered Bases : Sintrovaná sklznica má dlhú životnosť.