lyže ELAN WINGMAN 82 CTI 2021, mono ti, sst sidewall, carbon rods, grip walk + Elan EMX 12
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 47%
840 €

450 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220278
Výrobca:
ELAN
Viazanie:
Elan EMX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
160;
Parametre:
129-82-112 (160cm);
Rádius:
12 (160cm);
Stred:
82 (160cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

82 CTI sú obratné a rýchle lyže, ktoré zvládnu ostré zákruty a tvrdé podmienky. Sú to extrémne dynamické lyže, ktoré sa vyznačujú svojou nevyčerpateľnou energiou. Na ich konštrukcii sa podieľa technológia Amphibio Truline Technology. Jadro je z laminovaného dreva Woodcore a uhlíkových prútov od špičiek po pätky lyží.

Amphibio Truline Technology : Najnovší prínos lyží s modernou konštrukciou, kde tradične ploché jadro lyže je konvexne vytvarované na špičke a konkávne na päte. Predná konvexná časť umožňuje presné nasadenie oblúka, zatiaľ čo zadná konkávne tvarovaná časť zaručuje dynamický výjazd z oblúka. Tvarované jadro zaručuje bezkonkurenčnú všestrannosť a pevnosť.

Profil Amphibio : Profil Amphibio je unikátna technológia ktorá kombinuje profily konštrukcie hrán rocker a camber. Vďaka rozdielnej konštrukcii pravej a ľavej lyže, vnútorná camberová hrana zaručuje dobrú priľnavosť hrán, zatiaľ čo vonkajšia hrana v profile rocker uľahčuje plynulé prechody medzi oblúkmi.

Konštrukcia SST Sidewall : SST Sidewall konštrukcia bočnej steny poskytuje rýchly, priamy prenos energie z lyže na sneh a výnimočnú torznú tuhosť.

Výstuže Mono Ti : Mono Ti využíva jednu vrstvu titánu umiestnenú na povrchu dreveného jadra, a tým prispieva k lepšiemu jazdnému výkonu.

Jadro Tubelite WoodCore : Jadro TubeLite využíva dve ľahké karbónové trubičky, ktoré sú vložené do laminovaného dreveného jadra. Výsledkom sú ľahko ovládateľné a stabilné lyže.

Carbon Rods : Karbónové tyče umiestnená na povrchu dreveného jadra prispievajú k zvýšenej tvrdosti a lepšiemu jazdnému výkonu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili