dámske lyže ELAN INSOMNIA PS LIGHTSKING, grip walk + Elan EL 10
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 74%
689 €

180 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220275
Výrobca:
ELAN
Viazanie:
Elan EL 10
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky / Slalomky
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
164;
Parametre:
121-73-104 (164cm);
Rádius:
14,5 (164cm);
Stred:
73 (164cm);

Sú rýchle carvingové lyže vhodné na dlhé aj krátke oblúky. Sú to skvelé lyže na upravené svahy, ktoré sú veľmi svižné a zároveň stabilné a tolerantné k chybám. Vhodné pre pokročilé a športové lyžiarky.

Technológie:

Woodcore Trulite : Toto extrémne ľahké drevené jadro zlepšuje jazdné vlastnosti vďaka špeciálne upravenej pružnosti pre špecifické ergonomické potreby lyžiarov. Drevené jadro trulite prenáša sily priamo na hrany a poskytuje tak potrebnú pevnosť a možnosť všetstranného využitia na rôznych terénoch.

Dual Shaped Ti : Dvojito tvarovaný titán.

Power Shift - Systém PowerShift je plne integrovaný systém viazania s pružnou free-flexovou konštrukciou plate-in-plate (podložka v podložke). Unikátne prvky PowerEdge Lifters zaručujú priamy prenos energie od viazania na hranu lyže, čo urychluje nasadenie oblúku a uľahčuje ovládanie v oblúkoch. tlmiče vibrácii na koncových bodoch podložky prispievajú k pohodlnejšej jazde a lepšej ovládatelnosti lyží.

Amphibio Profil : Je unikátna revolučná inovácia kombinujúca výhody profilu camber a rocker. Tajomstvo spočíva v odlišnej konštrukcii lavej a pravej lyže: camberová vnútorná hrana lyže zaručuje dobrú prilnavosť hrán a stabilitu, kým rockerová vonkajšia hrana uľahčuje zatáčanie.

Sidewall RST : Prispieva k efektívnemu prenosu sily a energie od lyžiara k hranám, vďaka čomu hrany lyží optimálne držia od špičky až po pätku.

Amphibio 4D : Technológia Amphibio 4D je úplnou novinkou vďaka vlastnostiam.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili