lyže ELAN GSX 2021, rst, grip walk, response frame, dual ti, woodcore, arrow technology + Elan EMX 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 53%
897 €

430 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220271
Výrobca:
ELAN
Stiprinājumi:
Elan EMX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Pokiaľ máte radi jasné horské rána a čerstvo upravené svahy, ak je vašou vášňou rýchlosť a vyžívate sa v dlhých rýchlych oblúkoch, ak za vami ostáva oblak snehu, potom sú lyže Elan GSX FUSION pre vás tou pravou voľbou.

Technológia:

-RST:Závodná technológia bočných hrán. Vertikálne bočné hrany pre maximálnu priľnavosť hrán pozdĺž celej dĺžky lyže a priamy prenos síl na hranu pri vysokých rýchlostiach

-Response Frame

-Dual Titanium:Nad i pod drevené jadro sú umiestnené dve vrstvy titánu. Reakcia lyží sa tak zvýši a pružnosť lyže je potom typu progressive.

-ARROW : Technológia Arrow využíva špeciálne tvarované karbónové pláty a titánové štrukturálne vrstvy, ktoré ich vzájomné pôsobenie v konštrukcii lyže umožňuje bleskovo rýchlu ovládateľnosť lyže a úplnú presnosť.

-FUSION X SYSTEM: Špičkový systém viazania Fusion X System umožní vďaka jedinému spoju ľahší ohyb medzi lyžou a viazaním. Zaistí tak ľahšie zahájenie oblúka. Pyramídová konštrukcia je o 30 % ľahšia a pre ešte lepší výkon a priamu a silnú pohyblivosť pri prechode z hrany na hranu je vystužená titanalom. Vo vyšších rýchlostiach bude lyžovanie vďaka priamemu prenosu síl ešte precíznejšie.

-SKĹZNICA NANO TECH : Táto unikátna technológia Nano Tech zvyšuje odolnosť skĺznica a umožňuje optimálny sklz na všetkých typoch snehu. Podstatou skĺznice sú nanočastice, ktoré zaručujú príjemnejšiu a rýchlejšiu jazdu.