lyže ELAN SLX FUSION, ARROW tech, grip walk + Elan ELX 12 ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 55%
879 €

400 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY220268
Výrobca:
ELAN
Viazanie:
Elan ELX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže Elan SLX Fusion sú svižné a dynamické slalomky. Lyže s novou konštrukciou Arrow, kde vyvýšená karbonová doska a pôsobí ako posilňovač. Drevané jadro Power Woodcore vystužené dvoma titanalovými platňami zaručuje vysokú kontrolu nad lyžami. Lyže sú určené pre náročnejších lyžiarov.

Prechádzajte z oblúčika do oblúčika s takým zápalom, ako nikdy predtým. Lyže SLX Fusion redefinuje pojem "energickosť" vďaka technológiám, ktorými sú vybavené od špičky až po pätu. Choďte rýchlo, iste a užívajte si

Konštrukcia:

  • RST Sidewall : RST Sidewall zaručuje maximálnu priľnavosť pozdĺž celej dĺžky hrany a to aj pri vysokých rýchlostiach. - Jadro Response Frame WoodCore
  • Drevené jadro Response Frame : Je unikátne laminované drevené jadro po celej dĺžke lyže. Vďaka kombinácii tvrdšieho vonkajšieho a mäkšieho vnútorného dreva zaručuje extrémnu pevnosť a odolnosť lyže.
  • Mono Ti : Výstuže Mono Ti využíva jednu vrstvu titánu umiestnenú na povrchu dreveného jadra a tým prispieva k lepšiemu jazdnému výkonu.
  • Arrow Technology : Strategicky tvarované uhlíkové platne a titánové konštrukčné vrstvy v lyžiach poskytujú bleskovo rýchlu reakciu s vysokou precíznosťou.
  • Nano Tech : Sklznica Nano Tech je unikátna technológia, ktorá zvyšuje odolnosť sklznice a umožňuje optimálne sklzové vlastnosti na rôznych typoch snehu.
  • Fusion : Systém Fusion je integrovaný systém lyžiarskeho viazania, ktorý uľahčuje nasadenie do oblúka a zlepšuje pohyblivosť lyží pri prechode z hrany na hranu.