dámske lyže ATOMIC CLOUD R 2020, grip walk, white + Atomic L10 Lithium
Delivery
Použitý tovar Skladom zľava poškodené
Zľava 75%
398 €

100 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY220139
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic L 10 lithium
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
141;
Parametre:
114-70-96 (141cm);
Rádius:
11 (141cm);
Stred:
70 (141cm);

Zjazdové lyže Atomic Cloud R, dámske rekreačné zjazdové lyže vhodné pre lyžiarky, ktoré začínajú lyžovať. Vďaka mäkšiemu jadru je s nimi jednoduchšie začať oblúk na hrane. Určite si vás získajú svojim originálnym dizajnom. Rad Cloud je špeciálne upraveným radom lyží pre ženy.

Lyže tejto rady sú veľmi obľúbené, pretože v sebe spájajú lyžiarsku technológiu účelovo pre ženy: odľahčená konštrukcia, štýlový biely dizajn. Konštrukcia full Cap bez bočných stien zvyšuje ovládateľnosť lyží. Densolitové jadro tlmí vibrácie, zvyšuje obratnosť lyží a zlepšuje pôžitok z jazdy.

Bend-X technológia umožňuje silný kontakt so snehom aj osobám s nižšou váhou. Lyže sa radia do kategórie All-mountain, poradia si tak nielen s menčestrom, ale aj s čerstvo napadaným snehom alebo ľadom. Klasický biely dizajn na zjazdovke pristane každej lyžiarke.

Technológie:

Densolitové jadro je extrémne pevné a veľmi ľahké. S výborným pomerom váha/výkon.

Bend-X

Špeciálne flex zóny v oblasti viazania, ktoré umožňujú jednoduchšie ohýbať lyže, a tým získavajú lepší kontakt so snehom. To umožňuje zahájiť oblúčiky ľahšie aj s malým výkonom.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili