dámske lyžiarky ROSSIGNOL ALLTRACK 100 W BLUE, SENSOR grid, SKI/WALK system, micro, macro ( ako NOVÉ )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  78%
395,0 €

90,0 €

Prevodná tabuľka
Mondo Point:
Mens Shoes Size (Canada/USA):
Womens Shoes Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK_0446
Výrobca:
ROSSIGNOL
Pre koho:
Dámske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
All mountain / Freeride / freestyle
Veľkosť MONDO:
25; 25.5;
Skelet v mm:
298 (25cm); 298 (25.5cm);
Flex index:
90;100;

Univerzálne topánky s vynikajúcimi schopnosťami pri lyžovaní, s kopytom 100 mm sú ideálnymi topánkami pre expertky lyžovania, ktoré hľadajú výkonné "all mountain freeride" topánky.

Dámske lyžiarky Rossignol Alltrack 100 W s prepínačom chôdze, ktorý uvoľní vrchný skelet tak aby bol Váš pohyb pri chôdzi voľný a prirodzený. Dual Core skelet s generatívnym dizajnom topánku výrazne odľahčuje. Papuča je predvarovaná a zároveň teplom prispôsobiteľná, čo pri šírke 100 mm zaručuje presné obopnutie nohy, ale zároveň dostatočný komfort pre celý deň na lyžiach. Teplo v lyžiarkach udržuje extra jemné vlákno Thinsulate. Nižšia a širšia zadná časť lyžiarky eliminuje nepríjemný tlak na lýtkový sval a lyžovanie je tak podstatne komfortnejšie.

Technológie:

  • Dual Core - Dual Core prináša dynamické reakcie a presnejšiu distribúciu flexu, čím sa zvyšuje precíznosť a kontrolu v oblúkoch.
  • Generative Design Grid - Progresívny dizajn využíva silu dizajnového softvéru na vytvorenie ideálneho tvaru lyžiarok. Zameraný na redukciu hrúbky steny skeletu pre nižšiu hmotnosť a zároveň zvyšuje energiu a oporu.
  • Hike Mode 2 - Väčší rozsah pohybu hornej časti skeletu (50⁰) vďaka nižšie umiestnenej osi kĺbu, ktorý umožňuje pohyblivosť komína.
  • Women Custom Optisensor Liner T2 - Špeciálna dámska papučka, ktorá je zhotovená z dvoch materiálov a je ju možné tepelne prispôsobiť.
  • Thinsulate - Je najľahšia syntetická izolácia, ktorá poskytuje vysokú úroveň tepelnej izolácie vo vlhkom a chladnom počasí pre celodenný komfort.
  • Grip Walk - Lyžiarký sú kompatibilné s podrážkami GripWalk (nie je súčasťou lyžiarok, dá sa dokúpiť samostatne), ktoré majú hrubšiu vrstvu gumy zaoblenú na špičke - pre komfortnejšiu a prirodzenejšiu chôdzu.
  • Canting - Nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie na vonkajšej strane skeletu.
  • Šírka kopyta (Slim Fit 100 mm) - 100 mm (papučka so šírkou 100 mm v prstovom kĺbe poskytuje presný a pohodlný tvar pre uchytenie chodidla. Zosilnená päta a asymetrické púzdro na prsty ponúka perfektnú rovnováhu výkonu, pohodlia a kontroly).
  • Flex index - 100
  • Skelet - Spodná časť skeletu lyžiarky (Polyuretán), horná časť skeletu lyžiarky (Polyolefin).

Podobné produkty