lyže ATOMIC REDSTER D2 SL 3.0, doubledeck, Woodcore, titan, handmade + Atomic X 12 TL
Použitý tovar vypredané
Zľava 67%
1 050 €

350 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0717
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic X 12 TL
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyža Atomic Redster Doubledeck 3.0 SL. Nové Lyže Atomic Redster Double Deck 3.0 SL sú vďaka najnovšej technológii neuveriteľne obratné. Sú ideálne pre krátke slalomové oblúky a veľmi dobre držia stopu pri strednom oblkúku. Revolučná RAMP Technológia optimalizuje držanie tela a umiestni vás v každej situácii na centrálny bod lyže.

Okrem toho, Double Deck 3.0 ponúka najnovšiu generáciu technológie Double Deck pre lepšie odpruženie, ľahšiu ovládateľnosť v oblúku a výbušné zrýchlenie pri výjazde z neho. Atomic Redster Doubledeck 3.0 SL so svojim malým polomerom a závodnou technológiou zaisťuje presnú priľnavosť hrán na tvrdom snehu bez nežiaduceho hranenia.

Ultra-rýchle a presné, s dokonalou manipuláciou - ste pripravení na turbo lyže? Lyže Redstar Doubledeck 3.0 sú skvelou voľbou pre skúsených lyžiarov predovšetkým so záľubou v slalomovom spôsobe jazdy.

Lyže radu Redster sú vôbec najrýchlejšími lyžami, čo Atomic ponúka – to pravé pre pretekárov a lyžiarov závislých od rýchlosti. Vďaka technológii Doubledeck 3.0 sa lyža ľahko ovláda a je super výkonná. Tohtoročnú sezónu Atomic tiež pridáva ďalšie vylepšenia - Race Interface, špeciálna vložka pod viazaním, ktorú využívajú aj jazdci Svetového pohára s cieľom zlepšiť riadenie a priľnavosť hraníc k povrchu.

Pre výkonné, presné lyžovanie pri dôsledných najvyšších rýchlostiach.

Tieto sjazdové lyže sú určené predovšetkým pre športových lyžiarov, ktorí preferujú agresívnu jazdu na upravených sjazdovkách. Lyže perfektne zvládnem nielen krátky, ale aj stredný oblúk. Celodrevené jadro spevnené titánom a laminátovými výstuhami zaručuje dokonalú kontrolu lyží vo vysokých rýchlostiach. Systém Doubledeck 3.0 zaručuje tlumenie lyží a prispieva tak k väčšej stabilite. Hľadáte dokonalé zjazdové lyže pre rýchle jazdy v krátkych oblúkoch? Atomic Race Ti Doubledeck 3.0 SL je tou pravou voľbou pre vás.

Technické parametre

  • Technológia Race Interface
  • Konštrukcia Doubledecker 3.0, Tapered Sidewall
  • Jadro Woodcore, Powercore Cap
  • Rocker/Camber Race Rocker 95/5/0