lyže SALOMON X-MAX X6, POWER frame, Woodcore, Orange + Salomon L 10 lithium ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 66%
449 €

155 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_0686
Výrobca:
SALOMON
Viazanie:
Salomon L 10 lithium
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
155; 162;
Parametre:
120-73-106 (155cm); 120-73-104 (162cm);
Rádius:
12 (155cm); 13 (162cm);
Stred:
73 (155cm); 73 (162cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Zjazdové lyže kategórie all-mountain pre dokonalé carvingové oblúky nielen na upravených tratiach. Lyže sú vhodné na stredný oblúk a vďaka drevenému jadru Woodcore dosahujú vysokú stabilitu pri zníženej námahe, a teda aj ideálny prenos síl na hranu na ľahké a jednoduché zatáčanie. Technológia Pulse Pad pozdĺž hrany lyže eliminuje vibrácie a zabezpečuje hladší kontakt s povrchom zjazdovky. Samozrejmosťou je ochrana špičky a pätky predlžujúca životnosť lyže Salomon X-Max X6.

-Technológia Overside Active Contact Sidewalls predstavuje bočné hrany vo vyhotovení stredne vysokej sendvičovej konštrukcie s tenkou vrstvou ABS po celej dĺžke lyže Salomon X-Max X6. Toto vyhotovenie zlepšuje hranenie na náročných zjazdovkách, zvyšuje priľnavosť hrán a napomáha k plynulému rozvrhnutiu energie na zjazdovke.

-Lyže Salomon X-Max X6 majú drevené jadro (Woodcore), ktoré zaisťuje stabilitu na snehu s aktívnou odozvou, t. j. tlmí vibrácie a uľahčuje odskakovanie. Na zjazdovke tak oceníte precízne nasadené oblúčiky aj pri vysokej rýchlosti.

-PULSE PAD na lyžiach Salomon X-Max X6 predstavuje vrstvu gumy, ktorá je na všetkých hranách a v kritických zónach lyže na zabezpečenie plynulejšie jazdy a lepšieho kontaktu lyží so snehom.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili