lyže SALOMON X-MAX X10 2017, Titanium 400, Powerline, Carve rocker + Salomon XT12

vypredané
Zľava  68%
559,0 €

180,0 €

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0685
Výrobca:
SALOMON
Viazanie:
Salomon XT 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky / Slalomky
Typ lyžiara:
Expert / Pokročilý / Rekreačný

Hrubé hrany a sklznica v bezchybom stave. Lyže sú nabrúsené a navoskované.

Sjezdové lyže Salomon X-Max X10 v setu s vázáním M XT12. Titanové pláty a dřevěné jádro zajišťují maximální sportovní výkon, stabilitu, kontrolu lyží a přesné nasazování oblouků. Salomon X-Max X10 jsou snadno ovladatelné a stabilní i při velmi sportovní jízdě. Doporučuji sportovním i rekreačním lyžařům.

Lyže Salomon X-Max X10 zaručujú maximálny športový výkon na zjazdovke vďaka titánovej vložke a drevenému jadru. Optimálna rovnováha výkonu, presnosti a ovládateľnosti. Vrstva rámu Powerframe z titánu zlepšuje výkonnosť a obmedzuje únavu pri celodennom lyžovaní. Drevené jadro zaisťuje optimálnu stabilitu a silný odraz pri maximálnom kontakte lyže so snehom a znížený prenos vibrácií. Bočnice z ABS umožňujú lyže prispôsobiť sa terénu pre lepší kontakt so snehom. Carve Rocker umožňuje rýchle a presné riadenie v zákrutách s menšou námahou a zlepšuje rýchlosť pri prechode z jednej hrany na druhú.
Salomon X-Max X10 lyže s viazaním Salomon XT12 ponúknu na svahu lyžiarovi maximálny výkon vďaka drevenému jadru spevnenému titánom. Skvelé vyváženie energie, presnosti a ovládateľnosti lyže.