snowboard LIB TECH TRS XC2 BTX, BANANA tech, Magne traction, HYBRID/ ROCKER ( TOP stav )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 48%
595 €

315 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN210044
Výrobca:
LIB TECH
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Hybrid / Rocker
Dĺžka:
154;
Parametre:
29,2-24,9-29,2 (154cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.


Pánsky all mountain freestyle twin snowboard Lib Tech TRS : Mike Olson vytvoril svoj prvý snowboard v roku 1977, čo bolo aj začiatkom firmy Lib Technologies; krátko na to sa k nemu pripojil Peter Saari a vtedy sa všetko začalo!
Rýchlym tempom sa dostali do prvej desiatky snowboardových značiek a do dnešného dňa nespustili nohu z plynu! Lib Tech prekvapuje inováciami - Banana.


- Technology BTX je spojený Rocker a Flat poskytujú okrem iného neobyčajnú ľahkosť vo vedení, úžasne napomáhajú pri odbočovaní.
Magne Traction MTX - zvlnený okraj to je až 7 bodov spojov s podkladom, spoľahlivý na zľadovatenom svahu.
Pre firmu je dôležitá aj ochrana životného prostredia, a preto je výroba od samého začiatku založená na ekologických materiáloch a dreve z obnoviteľných zdrojov.
Značka Lib Tech je časťou Merivin Manufacturing, ktorý sa skladá z GNU, Roxy Snowboads a Bent Mental, v ich americkej manufaktúre je každá doska prepracovaná do detailov, aby splnila očakávania nielen profesionálnych jazdcov, ale aj Vaše!

- Technológia C2 : Kratší, agresívnejší banánový tvar, kombinovaný s tvarom camber pod nohami.
Extra pevný tlak od tailu po nose pre silu, pop, presnosť a úplnú stabilitu v kombinácii so stredným tlakom medzi nohami na vyrezávanie, držaním hrán na ľade a plávaním v prachu.

- Magne-Traction® : Strategicky umiestnené ozubenia hrán poskytujú neskutočné držanie a kontrolu hrán vo všetkých podmienkach. Z ľadu sa stáva prášok.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili