lyže ROSSIGNOL HERO ELITE LONG TURN, E-LT Titanal, power turn + Look SPX 12
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 63%
889 €

330 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_0665
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look SPX 12 / Look NX 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
170; 176;
Parametre:
115-69-96 (170cm); 115-69-96 (176cm);
Rádius:
18 (170cm); 19 (176cm);
Stred:
69 (170cm); 69 (176cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

HERO Elite LT Ti sú komerčné lyže pre oblúky obrovského slalomu, inšpirované závodnými lyžami pre skúsených a technicky zdatných lyžiarov. Vyrobené s novou geometriou vykrojenia, a ešte väčším rádiusom. Nová Prop Tech technológia poskytuje podstatne prispôsobivejší flex pre lepšiu kontrolu, plynulejší štart oblúku, vynikajúci prenos energie a efektívnejšie držanie na hrane v oblúku.

S Power Turn rockerom na špičke je štart oblúku rýchlejší, lyže dosiahnu agresívnejšiu stopu, kým sendvičové drevené jadro posilnené titanalovou platňou a technológia Cascade Tip spôsobuje ešte stabilnejší kontakt hrany s podkladom. Lyže HERO Elite LT Ti sú navrhnuté pre nadšencov dlhých oblúkov v rýchlosti na upravených svahoch.

Moderná sendvičová konštrukcia s dreveným jadrom, vertikálnymi stenami, skleným vláknom a titanalovým alebo karbónovým vystužením. Drevené jadro vytvára cit pre sneh a povahu lyží, ktorá sa prejaví ich správaním. Bočné steny vytvárajú priamy tlak na hranu, kým jadro obklopené vrstvami poskytuje výbornú pružnosť a stabilitu.

MINICAP SENDWICH KONŠTRUKCIA : Sendvičová konštrukcia spevňuje povrchovú časť lyže, čím je odolnejšia proti preseknutiu a prelomeniu. Bočné steny lyží sú naklonené o 30°, čím zvyšujú svižnosť, redukujú celkovú hmotnosť lyží a zlepšujú hranenie.

PROP TECH : Vrchná vrstva vystuženia lyže má na špičke pozdĺžne zárezy, čím sa zvýšil prenos energie a kontrola nad lyžami. Vďaka Prop Tech-u je špička lyží pružnejšia a prispôsobivejšia pri vjazde do oblúku. Tým, že je pružnosť na špičke vyššia, neprenáša sa krútenie lyže až pod viazanie, ale naopak zlepšuje grip na hrane v strednej časti lyže.

VYSTUŽENIE TITANAL : Táto konštrukcia je spoľahlivo overovaná našimi pretekármi Svetového pohára. Sklené vlákna v kombinácii s titanalovou vrstvou sa postarajú o viac energie, lepší grip a vysokú presnosť v oblúkoch.

POWER TURN ROCKER ROCKER 10% / CAMBER 90% : 90% priehybu lyže tvorí tradičný priehyb, ktorý dodáva lyžiam energiu tak isto ako vynikajúci cit pre terén a držanie na hrane v oblúku. Zvyšných 10% tvorí nízky Rocker priehyb na špičke. Vjazd do oblúku je jednoduchší a kontrolovateľnejší.

SYSTÉM VIAZANIA KONECT : KONECT je integrovaný systém viazania, ktorý spôsobuje prevrat medzi top-end lyžami. Od šírky nosníka cez umiestnenie skrutiek až po použité materiály: každý detail bol starostlivo skúmaný, aby priniesol maximálny efekt a všetky tlaky od lyžiara pôsobili priamo do lyží. KONECT systém je vabavený DUAL WTR technológiou a používa sa s viazaniami SPX a NX.

DUAL WTR : DUAL Standard Concept poskytuje kompatibilitu viazania s tradičnými lyžiarskymi podrážkami (ISO 5355) a WTR (Walk To Ride) rocker podrážkami. Nastavenie viazania je veľmi jednoduché a pri zmene nedochádza k zmene uhlu postoja vo viazaní. Túto možnosť poskytujú viazania LOOK PIVOT, SPX a NX a sú označené v názve slovíčkom DUAL.

OVERSIZE TVAR VYKROJENIA : Oversized prináša výhody agresívneho vykrojenia carvingových lyží kombinovaného so šírkou stredu lyže súčasnej doby. Agresívne rozmery koncov lyží poskytujú výrazné držanie na hrane počas oblúku, silu a precíznosť. Širší stred lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý prechod z oblúku do ďalšieho oblúku.

CASCADE TIP : Konštrukcia špičky obsahuje postupne skracované vrstvy z kovu a sklenného vlákna. Cieľom je nižšia hmotnosť a posun ťažiska bližšie k povrchu, takže lyže sú živšie a vnímavejšie. Unikátne vrstvenie ovláda torznú tuhosť špičky, aby lyže plynulo vychádzali z oblúku a mali lepší záber po celej dĺžke hrany. Nízka hmotnosť špičky zvyšuje obratnosť lyže, čo zapríčiňuje rýchlejšie zahájenie oblúku.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili